dr n. med. Jolanta Świerszcz

1,9
2,1
1,9
1,6

Lekarka kompetentna, znająca się na swojej profesji, a dodatkowo miła, serdeczna i uśmiechnięta. Poświęciła zdecydowanie więcej czasu niż przepisowy kwadrans i to wielokrotnie. Nie dość, że potrafi wszystko wytłumaczyć to jeszcze fachowo doradzi jak dalej postępować. Polecam, oby więcej takich lekarzy z powołania.

Ok.......................................................-..............................................................................

Pani doktor ŚWIERSZCZ bardzo niegrzeczna ,nosząca głowę w chmurach ,traktuje pacjentów jak zło ostateczne .Lekarz niekompetentny.Nie polecam.

Dziwne, bo Pani Swierszcz kiedyś na Kopernika w gabinecie ECHA SERCA zachowała się zupełnie inaczej. Zaatakowała mnie, zrobiła mi awanturę, powiedziała, że nie wykona echa, bo nie jestem jej pacjentem, a w dodatku mam minę niezadowolonego. Trzasnęła drzwiami i wyszła. Potem wróciła, wykonała nerwowo zaplanowane kilka miesięcy wcześniej badanie, popychając mnie na łóżku; chcąc tym samym pokazać, że jestem dla niej denerwującym ją przedmiotem!!!!. Tę sytuację opisałem (ze szczegółami) WSZYSTKIM ZNAJOMYM. BYLI ZSZOKOWANI! Odradzam kontakt z tą lekarką. Nie powinna Ona pracować w ośrodku uniwersyteckim, bo to ujma do uniwersytetu.

Jestem oburzona na zachowanie pani doktor podczas wykonywania echa serca.Brak profesjonalizmu i szacunku dla pacjenta.Omijać z daleka .

Za wizytę wzięła 80zł, wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjęła 20 minut po umówionej godzinie. Na dzień dobry przepisała na przeziębienie antybiotyk Zinnat, bo uwaga "to wdzięczny antybiotyk". Jednocześnie przyjmowała dwóch pacjentów w dwóch gabinetach!!!. Nie chciała wypisać i nie wypisała L4, bo zażyczyła sobie NIP zakładu pracy na pieczątce firmowej. Powiedziała, że jak chce zwolnienie to trzeba iść do innego lekarza z NIPem (czyli kolejne 80zł). Bardzo niepoważna i nieprofesjonalna osoba, co widać chociażby po stroju (bez fartucha)

Pani doktor J.Świerszcz wypisuje bardzo drogie recepty płatne 100% i zabrania wykupywać zamienników,Leki wypisywane są tak drogie że stanowią 50% mojej renty,oprócz tego ilości tych leków są spore 9 rodzajów leków na obniżenie ciśnienia tętniczego, wizyty bywają bardzo krótkie badanie osłuchowe krótki wywiad i recepta.

Wizyta internistyczna. Nie polecam, Pani doktor ma zbyt wysokie mniemanie o sobie przez co zapomina, że pacjentowi należy się szacunek, po pierwszej wizycie i tak musiałam zaliczyć drugą, ponieważ leczenie było niewystarczające, a wszystkie leki wypisywane są na 100% odpłatności. Bardzo nie miła i bezczelna osoba. NIE POLECAM!!!

Wyjątkowo niesympatyczny i niekontaktowy lekarz. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług Pani doktor: nie dość, że spóźniona do pracy (co jeśli wierzyć innym opiniom, jest u niej normą) to jeszcze nie udziela żadnych wyjaśnień, badanie przeprowadza najszybciej jak może, żeby tylko pozbyć się pacjenta, nie udziela odpowiedzi na pytania, przy tym jest arogancka i nieprzyjemna.

Jak to się dzieje, że lekarka o tak złej opinii jeszcze pracuje. Panowie zarządzający poradniami, czytajcie opinie, bo pacjent nie zmyśla. Uwierzcie to i zacznijcie wymiatać ze swoich poradni plewy, które wyrastają, by czynić Zło. Hipokrates

Hipokrates