dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

Byłam kolejny raz i nie zawiodłam się! Mimo iż jestem młoda, to nie czułam żadnego skrępowania na wizycie, dodatkowo moje problemy zostały przedstawione tak, aby się nie martwić, czyli pełne wsparcie wiedza tej Pani doktor. Czułam się wysłuchana, od razu jak powiedziałam co mu dolega, pani doktor przeczuwała co to może być. Wszystkie wskazówki, oraz pełen profesjonalizm i sympatia tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze wybrałam odpowiedniego ginekologa. Z całego serca polecam! :) nie wiem, skąd biorą się te przykre komentarze, dodam ze moja siostra była pod opieka tej Pani przez cała ciąże i nigdy nie powiedziała złego słowa, dlatego tez teraz do niej uczęszczam. Moim zdaniem najlepszy lekarz w Radomsku i okolicach. A ta sympatia sprawia ze chce się z takim kimś rozmawiać i zwierzać się z problemu oraz zaufać. :)

Jako osoba młoda, która nie zaszła jeszcze w ciążę, odniosę się tylko do badań i diagnozy. Serdecznie polecam panią doktor, totalnie nie rozumiem opinii odnoszących się do tego ze jest niemiła. Pełen profesjonalizm, bardzo uprzejma, na pierwszej wizycie wcale nie czułam skrępowania. Badania przebiegły totalnie bezbolesnie, diagnoza najwidoczniej udana, bo i leki przepisane przez panią doktor trafione w punkt, teraz jestem totalnie zdrowa. Tak jak mowie, nie wiem jak prowadzi ciąże ale wiem jak prowadzi młode osoby. Zdecydowanie polecam na pierwsza wizytę.

Ginekolog nieprzyjazny osobom childfree. Aroganckie podejście do młodych pacjentek i bez pytania przechodzenie na „ty”. Brak zainteresowania zdrowiem samej pacjentki, a jedynie możliwościami rozpłodowymi. Z serca odradzam osobom, które nie chcą być potraktowanie jak zwierzę bez rozumu i głębszych uczuć.

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą. Nigdy nie zostawia pacjentów, dla każdego znajduje czas. Jest bardzo kulturalna. Konkretna, bardzo otwarta i światła. Nadąża za nowinkami medycznymi, jest troskliwa i empatyczna. Poświęcona i oddana swojej pracy, pozostaje w stałym kontakcie z pacjentkami.

Jestem bardzo zadowolona z poprowadzonej ciąży. Badania wszystkie były przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam innym i będę polecać swoim 3 znajomym :)

Bardzo mine dziwią negatywne opinie o pani doktor. Jestem jej pacjentką przeszło 16 lat i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Miła, delikatna, pomocna. Jak widziała jakiś problem to skierowała na badania. Urodziłam dwoje dzieci i miałam do czynienia z innymi lekarzami ale dr Błada nie ma sobie równych. W szpitalu też się dobrze opiekuje pacjentami, zawsza czułam się bezpiecznie. Polecam serdecznie również młodym dziewczynom

Bardzo niemiła kobieta stanowczo odradzam brak delikatności w badaniu nigdy wiecej tego lekarza bardzo droga wizyta

Nie polecam. Była ona moim pierwszym ginekologiem do ktorwgo mialam duze zaufanie. Problemy zaczely sie kiedy zaczelismy z mezem starac sie o dziecko, bezskutecznie przez pol roku. Wczesniej chodzac do Pani doktor, zapewniala mnie ze wszystko jest w porzadku, mimo ze mialam torbiel na jajniku oraz bolesne i nieregularne miesiaczki. Zawsze mowiła ,,to minie jak urodzi pani dziecko,,. Nigdy nie mialam zleconych zadnych badan do zrobienia. W koncu zmienilam ginekologa, ktory skierowal mnie na badania i przynajmniej wiem co mi dolega. Diagnoza? Insulinoopornosc a z tym zadziej wystepujaca owulacja. Do Pani doktor Błady mozna wybrać sie tylko wtedy gdy wszystko jest w porzadku, i ciaza przebiega prawidlowo. Nie polecam jesli ktos ma powazniejsze problemy

Zdecydowanie polecam Panią dr Bładę. Miła, delikatna, traktuje człowieka z szacunkiem. Dzięki niej, moje pierwsze badanie ginekologiczne przebiegało wzorowo. Polecam dziewczynom, które nie wiedzą do kogo wybrać się na pierwszą wizytę. A

Jak najbardziej polecam Panią dr. Pani dr prowadziła moją ciążę (od początku miałam problemy ciążowe) do samego rozwiązania. Od 4 lat nie chodzę do innego ginekologa.