dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

Przez nią o mało nie straciłam ciazy miałam skurcze zbyt wcześnie a ona stwierdziła że mam korzonki chore z tąd bóle gdyby nie szybka interwencja dr. Zejdy na wysłanie mnie do Łodzi mogła bym urodzić za wczesnie lub stracić dziecko ... nie polecam

Z całym sercem mogę polecić Panią Doktor. Jest przesympatyczną osobą. Prowadziła moje dwie ciążę i nie zamieniła bym jej na innego lekarza

Jestem zdumiona jak taki czlowiek moze pracowac z ludzmi. Tylko kasa sie liczy. Zero zainteresowania pacjentem. 5min wizyta z zegarkiem w reku i stowka w jej kieszeni nawet nie raczy człowieka uswiadomic co ma robic w dalszym ciagu 9 tydz ciazy i nawet nie zaproponowala badać. Teraz gdy wiem co trzeba pasowalo by isc z 2 stowka zeby łaskawie skierowanie wypisala

Nie polecam!!!! Fakt faktem pani doktor bardzo mila i sympatyczna ale wątpię czy to idzie za wiedza i posiadanym SPRZĘCIE:) robiłam u pani doktor cytologie i badanie dopochwowe. Zdaniem pani doktor wszystko było okey. Widząc zmianę na jajniku powiedziała ze to prawdopodobnie pęcherzyka i nie ma się co martwić. Mimo ze zgłaszalam ze mam uplawy i bolesne miesiączki. Tak musi być. Po mniej więcej 4 miesiącach trafiłam do Matki Polki ze zmianą 12 cm na 11 cm wszyscy tam byli w szoku ze nikt wcześniej tego nie zauważył. ZMIANA OKAZAŁA SIĘ ZŁOŚLIWA...nie muszę pisać co teraz czuje i przechodzę ... Dziewczyny kobiety panienki lepiej dołożyć i iść do dobrego specjalisty...chce Was przestrzec...mam dwadzieścia kilka lat...

Z czystym sumieniem ODRADZAM tego lekarza. Przez zaniedbanie i brak zainteresowania ( mimo prywatnych wizyt, częstych telefonów ) cudem uratowano moje dziecko. Poród nastąpił z miesięcznym przyspieszeniem. Pani bardzo miła, ale w zawodzie lekarza to nie wszystko. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba, że dobro nienarodzonego dziecka jest Państwu obojętne.

Szczerze polecam, Pani jest uśmiechnięta, miła, uprzejma, wszystko wytłumaczy, badanie bezbolesne! :)

Jak czytam te niektóre opinie : Pani dr leczy swoją kieszeń, mimo leczenia nawracające infekcje (jak ktos jest brudas to nawracają infekcje ), brak kompetencji to aż sie włos jeży ile w ludziach jest zazdrości , jadu , pretensji o nic. Idźcie same na medycynę, zróbcie specjalizacje i sie same leczcie, wtedy zobaczycie jakie to wszystko "łatwe". Leczyłam sie u wielkiego doktora w Łodzi i miałam zle postawiona diagnozę wlasnie przez niego , a pani doktor mnie uspokoiła i powiedziała , ze dziecko jest zdrowe, co sie sprawdziło .. Polecam , bo jest bardzo miła, rzeczowa i co najważniejsze kompetentna.

Uważaj !!! Pani doktor leczy ale swoją kieszeń, a nie Twoją chorobę. Da Ci leki, które osłabią infekcję, ale jej nie zlikwidują do końca. Zapłacisz kilkaset złotych za wizyty i z infekcją pozostaniesz ! - do następnych wizyt i dalszego drenowania Cię z pieniędzy przez sprytną panią "doktor" B.

polecam panią dr prowadziła moją pierwszą ciąże zawsze uśmiechnięta kompetentna zawsze poświęca tyle czasu ile jest konieczne tłumaczy wszystko dokładnie jak dla mnie same plusy.

Jest wspaniałym i dobrym ginekologiem zawsze miła uprzejma poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu zawsze szczegółowo mówi o chorobie i jej leczeniu.Od 8 lat jestem pacjentką dr.Błady i nie mam zamiaru zmieniać ginekologa mam do niej duże zaufanie i polecam wszystkim wizyty w jej gabinecie bo jest naprawdę dobrym ginekologiem.