dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

przez wiele lat byłam pacjentką Pani dr, miałam mięśniaki macicy. Operowana byłam jednak w klinice w Łodzi. Nie chciałam operacji w starym szpitalu w Radomsku. Jedno powiem, wszystko co usłyszałam w klinice pokrywało sie z tym co mówiła dr Bładowa.Chodziłam do niej do przychodni, czasem prywatnie, zawsze miła i kompetentna.Ja byłam zadowolona z wizyt. Owszem, nie chciałam by operacja odbyła się na ginekologii w moim mieście i rozpisywać się tu o tym nie będę. W klinice było b profesjonalnie, warunki o niebo lepsze, a pielęgniarki super. Ja o P dr mam jak najlepsze zdanie. M. K.

Bardzo polecam panią dr.zajmuje sie bardzo dobrze w gabinecie jak i w szpitalu prowadzi moją pierszą ciąże i jak do tej pory jestem bardzo zadowolna.

Nikomu nie polecam tej pani doktor!!!! Prawie 2 lata próbowała mnie wyleczyć z infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Non stop przepisywała te same antybiotyki. Infekcje nawracały się regularnie co 3-4 tygodnie, w związku z czym stwierdziła, że mam taki organizm i nie da się z tym nic innego zrobić! Kazała mi jeść więcej jogurtów naturalnych. Brak wiedzy przekłada w ciągły uśmiech itp. Na pytanie: czy tego typu infekcje będą miały wpływ na planowane zajście w ciążę? - odpowiedziała: sądzę, że nie ponieważ są to infekcje zewnętrzne. Po prawie 2 latach zupełnie przypadkowo trafiłam na pewnego profesora z Bytomia, który złapał się za głowę jak zobaczył do jakiego stanu doprowadziła mnie pani doktor. Leki, które przepisywała nie były dobrane do stanu choroby, w dodatku złe dawkowanie co przyczyniło się do wydłużenia miesiączki do prawie 2 tygodni!! - dla niej było to normalne (na regulację miesiączki przepisuje tylko tabletki anty.) i 30% na zajście w ciążę i w ogóle utrzymanie jej. Profesor, który wyleczył mnie w 3 miesiące (minęły już 4 lata i nie było nawrotów infekcji) doradził, żeby dać sobie spokój z ginekologami radomszczańskimi, którzy zatrzymali się na jednym etapie pod względem wiedzy w swoim fachu i tylko są łakomi na kasę, a to wszystko wie bo mimo swojego wieku nadal się szkoli w USA i na bieżąco wie co się dzieje w tym środowisku.

Pani doktor prowadzila mi cala ciaze, zawsze pomocna i sluzaca rada.Godna poleceniu,czlowiek czuje sie bezpiecznie beda pod opieka takiego lekarza!!

Polecam Pania Doktor byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :) P.Doktor jest bardzo miła i sympatyczna.

Polecam Pania Doktor byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :)
P.Doktor jest bardzo miła i sympatyczna.

Bardzo polecam. Prowadziła mi całą ciążę, zawsze odpowiadała na zadane pytania moje i męża:)wszystko nam tłumaczyła, więc byłam spokojniejsza. miała dyżur podczas mojego porodu, i tu także się sprawdziła, pomimo przyrośniętego łożyska wszystko się dobrze skończyło.dziękuje.

Zdecydowanie odlecam tego lekarza poniewaz jest nie kompetentna swoim zawodzie.Prowadziła moją ciąze i o malo co by nie doszlo do tragedi, dziecko by sie udusilo przez nia bo nie umialy sie mna zajasc

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u pani doktor i bardzo miło będę ją wspominała. Badanie było niemalże bezbolesne, wszystko przeprowadzone było tak, żebym jak najmniej się stresowała. W dodatku bardzo uprzejma pani. Jak najbardziej polecam młodym dziewczynom, które wybierają się na pierwszą wizytę.

bardzo miła to fakt, prowadziła mi ciaze ale przez to ze nie wziela pod uwage mojej choroby rodzilam naturalnie teraz nie widze na jedno oko stracilam przytomnosc na lozku porodowym i nie zdecyduje sie na drugie dziecko, dziekuje badzo pani doktor

jeśli chodzi o mnie to poszłam do pani doktor zrobić cytologię. Badanie nie sprawiło mi bólu, choć jest trochę nieprzyjemne, ale tak jest zawsze. zdziwiłam się (bo inny lekarz tak nie robił), bo nawet zbadała mi piersi i zaproponowała USG. za wszystko zapłaciłam tylko 100zł. nie wiem jak prowadzi ciążę, bo nie mam dzieci, więc na pewno polecam ją osobom, które chcą zrobić badania. za to popełnia ten sam błąd co wielu innych lekarzy, że przed przepisaniem środków anykoncepcyjnych nie zleca badania hormonów.