dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

Od wielu lat jestem wierną pacjentką Pani Doktor, polecam na pewno bedziecie zadowolne. Uprzejma, bardzo duza wiedza, doswiadczenie, delikatna w trakcie badania ,prowadziła mi pierwszą ciążę i cieszę sie , ze tak udało mi sie dobrze trafic.

Bardzo miła i grzeczna pani doktor! W ramach kosztu wizyty jest oczywiście badanie (bardzo delikatne i z wyczuciem), cytologia i usg (w innych gabinetach często płatne osobno) Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom które idą 1 raz. Ja jestem bardzo zadowolona! Chodziłam również do pani doktor tzw. państwowo do poradni i również była bardzo miła. Tak że polecam :)

jestem w pełni zadowolona podejsciem do sprawy pania dr. Polecam!

jestem w pełni zadowolona podejsciem do sprawy pania dr. Polecam!

Zdecydowanie nie polecam ponieważ brak kompetencji i jawne zaniedbanie w ciąży spowodowało u mojego nowo narodzonego dziecka uszczerbek na zdrowiu .