3,4
3,7
3,9

Odwiedziłam Panią dr po dwóch latach i co się okazało?! ze mam zęba do leczenia którego Pani dr plombowała mi dwa lata temu. Umówiłam się więc na wizytę (oczywiście prywatną) za dwa tyg. Sytuacja jednak wydała mi się podejrzana, więc po powrocie do domu oceniłam stan uzębienia w małym lusterku które mieści się w jamie ustnej i nie potrafiłam odnaleźć rzekomo zepsutego zęba. Ząbki są białe i zdrowe. O co więc tutaj chodzi?

Najlepsza i najmilsza dentystka w Cieszynie. Tyle w tym temacie! + świetny gabinet

bardzo mila i profesjonalna obsluga,piekny, czysty gabinet bylem juz tam 3 razy i jak na razie ok

bardzo mila i profesjonalna obsluga,piekny, czysty gabinet
bylem juz tam 3 razy i jak na razie ok

Fachowiec godny polecenia. Korzystam z usług Pani Doktor od 17 lat i bez wahania POLECAM. Drogo, ale naprawdę profesjonalnie. Poza tym- gabinet rodem z 21 wieku.

Nie czułem się komfortowo. Po założeniu plomby ciągle leje mi się krew z dziąsła, ale to jeszcze nic dopóki nie poszedłem tam z dzieckiem. Takiego podejścia nie było chyba nawet za komuny. Omijać ten pseudo zakład z daleka

Leczyłam 4 zęby, które mam w bardzo dobrym stanie. Wszyskie plomby wykonano niechlujnie i po dwóch latach trzeba było poprawiać. Oczywiście nie skorzystałam już z usług tej pani

Nie krytykuję ąle życzyłbym sobie bardziej serecznego podejścia.

Nie krytykuję ąle życzyłbym sobie bardziej serecznego podejścia.