dr Jolanta Tomczewska

Okulista

2,2

Przyznam, że myślałem, że będę odosobniony a tu się okazało, że ani jednej pozytywnej opinii... W sumie nikomu w życiu jeszcze negatywnej nie wystawiłem, a mam 30 lat staram się być wyrozumiały i tolerancyjny ale pewne rzeczy bardzo działają mi na nerwy, i jedną z tych rzeczy jest zwyczajne kłamanie prosto w twarz. Tak właśnie zostałem potraktowany przez Panią doktor. Sytuacja wygląda tak: Moje prawo jazdy stracilo ważność, bo było terminowe, więc chciałem je odnowić. W gabinecie Pani doktor wyraziłem się jasno i bardzo wyraźnie. ,,Moje prawo jazdy katygorii b straciło ważność i chcę je odnowić. W urzędzie poinformowano mnie że muszę mieć orzeczenie lekarskie, czy Pani mi może takie wystawić, czy musze iść do innego lekarza?'' Pani doktor powiedziała, że może i zrobiła mi badanie trwające kilka minut, wystawiła kwit za który zapłaciłem 100zł. Byłem przekonany, że to własnie to orzeczenie i pojechałem z tym do urzędu, musiałem wziać dzień pracy i urlop z tego powodu... Przejechałem 55 km w jedną stronę do bytowa bo tam miałem wydawane prawko i w urzędzie mnie wyśmieli. Powiedzieli że to musi być od lekarza specjalisty z medycyny pracy a nie od prywatnego okulisty. W związku z tym, że straciłem czas i pieniądze czułem się oszukany i okłamany. Nabity w butelkę. Musiałem zapłacić w medycynie pracy kolejne 200zł za poprawne badanie. Tam też lekarz mi powiedział że badanie u prywatnego okulisty jest mi kompletnie niepotrzebne aby odnowić prawo jazdy. Jestem zawiedziony taką postawą nie tyle lekarza, co zwyczajnie drugiego człowieka do innych ludzi. Nastawienie na zysk za wszelka cene, bez skrupułów.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa jestem bardzo zadowolona podczas zabiegu doktor zajmowała mnie rozmową jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektu (zabieg opadajacych powiek na nfz)

Chodzę do dr Tomczewskiej od kilku lat i widzę ile wkłada wysiłku i serca, by dobrze zdiagnozować i leczyć pacjenta, a jeśli zajdzie konieczność pokieruje dalej. Mogę z czystym sumieniem polecić panią doktor jako fachowca, zawsze gotowego, aby z dużą empatią i skromnością pomóc człowiekowi w potrzebie.

Bardzo nie uprzejmy lekarz, z dużym lekceważeniem i agresja zwraca cię do pacjenta. Była na wizycie prywatnej w Salusie i byłam obrażana, podnoszono na mnie głos a na koniec usłyszałam, że muszę zapłaci za wizytę na której J. Tomczewska się na mnie wyzywała, a jak nie to przychodnia będzie mnie ścigać. Nie polecam ani J. Tomczewskiej ani Salusa, który o całej sprawie został poinformowany i nic z tym nie zrobił. Widocznie akceptują agresje wobec pacjenta.

Pani Doktor jest bardzo fajna i mila. Nie rozumiem skad te negatywne komentarze. Jak dla mnie to 5/5. Pozdrawiam

Pani doktor jest extra,bardzo ją polecam gdyż zna się na rzeczy ma najnowszą aparaturę jest też miła uprzejma dobrze tłumaczy co komu dolega

Absolutnie proszę nie iść do tej pani z małym dzieckiem. Nie umie nawet w miły sposób się do niego zwrócić, tak jak pisali inni - zniecierpliwiona i ostentacyjnie niezadowolona. Komentuje niemiło, że dwulatek nie wykonuje poleceń tak jakby chciała.Ostatecznie do badania nie doszło, wizyta była do tego stopnia traumatycznym przeżyciem, że dziecko dwa dni ją przeżywało. Powinna zaznaczać, że nie przyjmuje małych dzieci. Pytani w rejestracji, odpowiadają, że oczywiście przyjmuje... Odradzam każdemu rodzicowi!

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej Pani doktor. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tak niemila osoba . 100 zl wyrzucone w bloto i zadnej informacji o problemie !!!!

Gabinet nieprzyjazny dziecku taki szyld powinien być na drzwiach gabinetu. Pani doktor nerwowa, niecierpliwa, zupełnie brak podejścia do dziecka. Najlepiej żeby sobie już poszło i nie dotykało drogiego sprzętu. Generalnie od wejścia powinno znać tablicę znaków i wiedzieć o co chodzi. Na tłumaczenia szkoda czasu, widocznie nie widzi. trzeba jakoś nakręcić interes zakładowi optycznemu... zalecana zmiana zawodu

Byłam z moją mamą (wiek 88 lat) po przebytych 2 operacjach usunięcia zacmy i leczona z powodu jaskry. Pani doktor wykazała się brakiem cierpliwości i arogancję. Niewiele brakowało a mama zrezygnowałaby z wizyty. Wyszła z gabinetu ze łzami w oczach. Taki lekarz nie powinien prowadzic prywatnej praktyki. Zdecydowanie nie polecam.