dr Jolanta Tomczewska

2,7
2,6

Serdecznie polecam Panią doktor. Od dziecka do niej chodzę i fakt, czasami była zniecierpliwiona, szczególnie jak byłam dzieckiem, ale nie mogę odmówić jej kompetencji. Pani Tomczewska wykonywała mi zabieg na oko i wszystko było dobrze. Zawsze byłam przez nią dobrze badana i miałam idealnie dobrane szkła.

Nie polecam. Byłam z dzieckiem, w wieku 3 lat. Mała wstydziła się odpowiedzieć to pani doktor nie szczędziła kąśliwych komentarzy, nawet postawiła diagnozę autyzmu u mojego dziecka. Zero cierpliwości i serdecznego podejścia do pacjenta. Usłyszałyśmy, że jest niegrzeczna bo nie chce się zbadać i święty Mikołaj do niej nie przyjdzie. Metody i podejście godne PRLu . I to nie wina nie współpracują tego dziecka bo u innej okulistki udało się zrobić komplet badań.

Przemiła i kompetentna osoba. Dokładnie tłumaczy co i jak. Od lat się leczę i żaden okulista swoją wiedzą jej nie dorównuje.

A ja jestem zadowolona z wizyty u pani Doktor Jolanty Tomaszewskiej. miałam skierowanie na NFZ na opadające powieki .zostałam przyjęta przez Panią Doktor bardzo milo dokładnie zostałam zbadana bez pospiechu i wszystko mi wytłumaczyła nawet zakwalifikowałam się na zabieg w ciągu 3 tygodni .nie zauważyłam tych negatywnych cech co niektórzy wypisują .w każdym razie ja polecam Panią doktor i przychodnie SALUS bo słyszałam wiele dobrych opinii i dlatego chciałam skierowanie do tej przychodni serdecznie pozdrawiam .Joanna Cybulska

pozdrawiam .Joanna Cybulska

Najlepsza okulista w Słupsku. Byłam chyba u wszystkich okulistów w Słupsku. Jedyna z zaangażowaniem zajęła się moim nie łatwym problemem - z sukcesem!!!. Bardzo polecam Panią DOKTOR

Nie chce mi się wierzyć, że pan Ciszewski w Lęborku jeszcze zatrudnia tak nieudolną i zakompleksioną lekarkę Tomczewską wgjâtkowo nieprzyjazną dzieciom, mając bardzo kompetentną córkę optomerystkę, która z pasją przeprowadza vadanie. Ta lekarka to obciach. 150 Pln za 10 minut przymierzania szkieł, to jej domena i zwykła pazerność. Lekarz WALIZKA.

Pseudo lekarka, ignorantka i chamska jak zwykły burak. 15 minut w Lęborku i 150 zł pazerne łapska i chciwe ślepia wyłudziły za njby dobranie okularów, co robi każdy optyk za DARMO. Zwykła bezczelna oszustka, naciągara. Miało być badanie, a było nieudolne dobiernie i to na odpieprz. Odradzam każdemu. Te niby pozytywne tutaj opinie to bajki typu fake news.

Chodzę do dr Tomczewskiej od kilku lat i widzę ile wkłada wysiłku i serca, by dobrze zdiagnozować i leczyć pacjenta, a jeśli zajdzie konieczność pokieruje dalej. Mogę z czystym sumieniem polecić panią doktor jako fachowca, zawsze gotowego, aby z dużą empatią i skromnością pomóc człowiekowi w potrzebie.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa jestem bardzo zadowolona podczas zabiegu doktor zajmowała mnie rozmową jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektu (zabieg opadajacych powiek na nfz)

Bardzo nie uprzejmy lekarz, z dużym lekceważeniem i agresja zwraca cię do pacjenta. Była na wizycie prywatnej w Salusie i byłam obrażana, podnoszono na mnie głos a na koniec usłyszałam, że muszę zapłaci za wizytę na której J. Tomczewska się na mnie wyzywała, a jak nie to przychodnia będzie mnie ścigać. Nie polecam ani J. Tomczewskiej ani Salusa, który o całej sprawie został poinformowany i nic z tym nie zrobił. Widocznie akceptują agresje wobec pacjenta.