lekarz Jolanta Tosik

Najlepszy pediatra jakiego spotkaliśmy. Zawsze trafne diagnozy, konkretnie. Pani doktor ma ogromne doświadczenie. Szczegółowo bada dziecko a jak trzeba to zleci dodatkowe badania. Antybiotyki daje tylko wtedy kiedy już na prawdę trzeba i są do tego wskazania. Miła dla dzieci i rodziców.

W dniu wczorajszym Pani lekarz odmówiła pomocy, a nawet obejrzenia mojej 20miesięcznej córki z ponad 40 stopniową gorączką, której nie mogliśmy zbić! Tłumacząc się brakiem czasu i cytuję, że powiedziała, że możemy spróbować jutro, bo dziś ma pacjentów i się śpieszy, bo też ma lekarza Wszystko miało miejsce w przychodni Novabanino do której moja niespełna dwuletnia córka należy od urodzenia ! Mimo, iż po rozmowie z Panią z rejestracji, która poleciała mi przyjechać i zapytać lekarza, zabralam moją dosłownie "lejącą się" córkę do samochodu i przyjechałam z nią do przychodni.Nie polecam z całego serca, taki człowiek nie powinien być pediatrą !

Doskonały pediatra! Jedyny pediatra, ktorego spotkalam na swojej drodze z bardzo wymagajacym dzieckiem, ktoremu ufam w 100%. Konkretna doktor, posiadajaca ogromne doswiadczenie i pasje do tego co robi. Tlumaczaca krok po kroku przebieg choroby oraz leczenie. Nie rozumiem osob, ktore moga sie zle wypowiadac o tak doskonalym lekarzu. Poswieca duzo czasu dziecku, oglada kazdy cenrymetr ciala, szczegolowo bada. Bardzo miła, kontaktowa doktor. Nigdy nie pozostawia nikogo w niewiedzy i zawsze sluzy pomoca. Lekarz z powolania a takich obecnie garstka! Życzę kazdemu tak doakonalego pediatry jakim jest Pani Jolanta Tosik. Polecam ...

Doskonały pediatra!
Polecam kazdemu!

Dziwie się dobrym opiniom o pani doktor, niestety pani doktor posiada wiedzę sprzed kilkudziesięciu lat, rozpowszechnia dawno obalone mity. Jestem w szoku, że lekarz może być aż tak niekompetentny. To była nasza ostatnia wizyta.

Bardzo dobry lekarz. Niestety nie przyjmuje już w lux medzie. Diagnozy zawsze trafne. Leki dobrze dobrane. Polecam

Bardzo dobra, kompetentna, miła pani doktor. Jak trzeba, bez problemu wizyta domowa (z przychodni). Zdecydowanie polecam.

wspaniala pani doktor :-) polecam zdecydowanie

wspaniala pani doktor :-) polecam zdecydowanie