lekarz Jolanta Tuchcińska-Sowa

Alergolog, Pediatra

Dziś byłam z córką pierwszy raz na wizycie u Pani doktor. Gabinet czysty, zadbany. Pani doktor z genialnym podejściem do dziecka. Wiedziała jak zagadać, żeby na spokojnie zbadać. Naklejki po badaniu to była wisienka na torcie ☺️ leki przepisane, dawkowanie i długość kuracji wytlumaczone. Polecam na sto procent ☺️

Niestety ja nie polece Pani doktor nie zrobila żadnych testów ani nic wręcz stwierdziła że mi nic nie jest a ja udaje ja bym się udusiła a Pani doktor **** co tu duzo mowic ... ale coz nie da się wszystkim dogodzić być może wielu osobom pomogła

Lekarz kompetentny,kochający dzieci. Przy wizycie kontrolnej nie płaci się ani złotówki.

Pani doktor całkowicie spełnia moje oczekiwania , moje dzieci uwielbiają chodzić do jej gabinetu. Kompetentna i o wielkim sercu ,robi więcej niż powinna.

jEST nAPRAWDE śWIETNYM lEKARZEM Podaje świetne leki które od razu działają jet miła i uprzejma widać że ubi to co robi

Ma podejście do dzieci ,nie faszeruje od razu antybiotykami

Ma podejście do dzieci ,nie faszeruje od razu antybiotykami

lekarz o wielkim sercu,przesympatyczna z cudownym podejściem do dzieci,antybiotyk jest u Pani Dr końecznością,