lekarz Jolanta Turoń

Bylam u tej pani kilka razy . Pierwsza wizyta niezwykle krępująca nie zadawala żadnych pytań tylko patrzała i czekala aż ja cos powiem . Kobieta przepisala co musiała i koniecna tym . Bez badania i pytan o co kolejek,np uczulenia. Jedyne pytanie to tylko czy bylam w ciąży i czy poroniłam. Koniec diagnozy :( nieprzyjemna wizyta

Witam mam pytanie ile Pani Doktor bierze za wizytę prywatną?Czy ktoś się orientuje ???????????????????????????????????

Hipokrates to pionek... Jolka to jest Lekarz :) bez kitu

Hipokrates to pionek... Jolka to jest Lekarz :) bez kitu

Moim zdaniem pani Turoń to najlepsza lekarka w Kwidzynie. Bardzo kompetentna, dociekliwa, potrafi rzeczowo ocenić stan pacjenta a co najważniejsze- nie spoczywa na laurach jak większość lekarzy. Robi komplet badań aby upewnić się w swojej ocenie. Wraz z całą moją rodziną jestem zadowolona z opieki tej Pani. Proponuje szereg metod leczenia danej choroby, poleca specjalistów, ale przede wszystkim podtrzymuje na duchu. Uprzejma, miła, godna zaufania. POLECAM GORĄCO!!

Pani Jola to świetny lekarz-polecam ją,każdej kobiecie. Chodzę do niej już 7 lat,przeprowadziła moją ciąże kilka lat temu,zawsze doradzi-jest wyrozumiała poprostu kobieta z powołania ginekolog. Pozdrawiam

Super Lekarka bardzo ją polecam mi bardzo pomogła wiem ze mogę na nią liczyć w każdej sytuacji i wiem ze mnie nie zawiedzie mam 100 % zaufania do niej

Nie jest moim stałym lekarzem, ale miałam okazję być u niej kilka razy i za każdym razem wychodziłam bardzo mile zaskoczona.Gdy pierwszy raz byłam w ciąży mój lekarz, który ma opinię dobrego fachowca nawet nie zrobił mi cytologii,a ja nie byłam świadoma że takie badanie należy wykonać już na początku ciąży.Gdy poszłam do Pani J.T.(bo akurat mojego lekarza nie było)tylko przedłużyć zwolnienie w pierwszej kolejności pobrała próbkę. Potem jeszcze udałam się do niej na konsultacje, ponieważ skierowano mnie na zabieg usunięci torbieli.Dopiero u niej dowiedziałam się tak naprawdę na czym to polega i jakiego szukać szpitala. Nadal chodzę do innego ginekologa to chyba kwestia przyzwyczajenia, ale Pani Turoń zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Najlepsza ginekolog w całym województwie. Potrafi pomóc nie tylko jako doktor, ale również jako człowiek. Kobieta z powołaniem. Do każdego problemu podchodzi z wielką rozwagą i zaangażowaniem. Posiada niesamowitą wiedzę,a do tego ludzi traktuje z sercem, a przy okazji jest tak sympatyczną osobą, że mogłabym siedzieć i rozmawiać z Panią doktor godzinami.Kobieta o wielkim sercu-nie ma lepszej w całym Kwidzynie.

Super lekarz,lecze sie u niej od 12 lat i nie moge na nia narzekac.POLECAM

Super lekarz,lecze sie u niej od 12 lat i nie moge na nia narzekac.POLECAM