lekarz Jolanta Turoń

ta pani bardzo mi pomogla z moim problemem,jest osoba bardzo mila i potrafi wczuc sie w sytuaje czlowieka a co najwazniejsze pomaga w problemie, w odruznieniu od innych lekazy ktozy sprawiaja wrazenie ze za kare przyjmuja pacjetow.polecam jej uslugi jest osoba kompetentna co swiadczy o tym jej dluga praktyka lekarska i zycze jej zeby jeszcze dlugo mogla pomagac ludziom.

Pani bardzo konkretna spelnila wszystkie moje oczekiwania, wytlumaczyla i byla bardzo sympatczna. Jest obecnie jedna z 2 kobiet w naszym miescie ktora jest ginekologiem. Doswiadczona z latami praktyki. Natomiast nie polecam 2 pani *** ginekolog poniewaz jest niedoswiadczona ma bardzo maly zakres wiedzy jej pytania sa bardzo szokujace jak na specjaliste.. Wiec mysle ze lepszym lekarzem jest J.T

Zwracam się głównie do osób, które wstawiają swoje komentarze skoro wyrażacie sie w tak negatywny sposób to znaczy, że na słuchaliście sie głupot na temat J.T i widać iż nie macie pojęcia jakim jest lekarzem a poza tym jeżeli już decydujecie sie wstawic kom. aby każdy mógł go czytać to piszecie je bez błędów ortograficznych! To tyle a jak wam się lekarz nie podoba to prosze zmienić!!!!

Bardzo niesympatyczna, odpychająca, wręcz nieuprzejma baba

Bardzo niesympatyczna, odpychająca, wręcz nieuprzejma baba

brak sluw.brak delikatnosci i uprzejmosci.faceci sa delikatniejsi.

brak sluw.brak delikatnosci i uprzejmosci.faceci sa delikatniejsi.