lekarz Jolanta Tuszyńska

Okulista

Jedyna solidna i miła Pani dr okulistka. Od lat cierpiałam na silne bóle głowy połączone z zawrotami i wymiotami tzw. migreny. Nie mogłam na niczym skupiać wzroku. Chodziłam od lekarza do lekarza, miałam robioną kilkakrotnie tomografię komputerową, rezonans magnetyczny, EEG,często trafiałam do szpitala, pogotowie przyjeżdżało do mnie co tydzień. Aż wreszcie trafiłam do dr Tuszyńskiej i już na pierwszej wizycie usłyszałam diagnozę - jaskra. Inni okuliści zawsze mnie zbywali, twierdzili że wymyślam, histeryzuję, nigdy nie zrobili mi badania ciśnienia śródgałkowego, a to podstawowe badanie w diagnozowaniu jaskry. Moje objawy były podręcznikowe a ja przez ponad 10 lat tak się męczyłam. Rzeczowa, kompetentna, miła, grzeczna, dokładna, cierpliwa, dociekliwa. Nigdy takiego dobrego lekarza w życiu nie spotkałam.Ci wszyscy okuliści, do których przedtem chodziłam a było ich trochę powinni się wstydzić.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, bardzo miła i upszejma, służy dobrymi radami. Goraco polecam wszystkim.

Bardzo dobrze myślę o pani doktor. Przy okazji okazało się że miałem nadciśnienie, które zacząłem leczyć. Także jeszcze raz dzięki i polecam Jan K.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi wpisami. Pani doktor pomimo, że godziny przyjęć dawno się skończyły, przyjęła wszystkich i każdemu poświęciła tyle czasu ile wymagał dany przypadek.Gorąco polecam

Pani Doktor podchodzi ogólnie do problemów ze zdrowiem nie tylko w sprawach oczu. Poświęca dużo czasu i tłumaczy. jest przy tym bardzo miła. Ja i moja rodzina pozdrawiamy Panią i dziękujemy!

Bardzo polecam. Pomogła mojej mamie. Inny okulista leczył ją na jaskrę, której nie miała. Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem.

Polecam bylem i prywatnie i na nfz ,pani doktor tyle samo poswieca czasu i tlumaczy,leczymy sie od paru lat cala rodzina i mozemy polecic innnym.Ma bardzo cierpliwe podejscie do dzieci ato wazne .

wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz polecam

wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz polecam

bardzo dobry lekarz ,przede wszystkim wiem dokladnie co mi dolega ,tlumaczy doskonale

Do Pani doktor trafiłam z córką, po niedbałym dwuletnim leczeniu okulistki w przychodni. Pani doktor swoim zaangażowaniem i kompetencją pomogła mojej córce wyjść z niedowidzenia. Obecnie cała nasza rodzina korzysta z usług Pani doktor. Dziękujemy!!!

Dziękujemy!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Pl. Kaszubski 1
86-200 Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń
Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk
Gabinet Okulistyczny