dr n. med. Jolanta Uchman

Idealne podejscie pediatry z medifast. Cud ,ze tacy jeszcze sa. To niesamowite ,ze w poznaniu jest prywatne pogotowie pediatryczne. Polecam medifast

Pani dr doskonale dobrała się ze swoim mężem. Obydwoje bardzo kiepscy. Dużo mówią,mało robią.A człowiek im płaci :/

Pani doktor przyjechala do Nas z prywatnym pogotowiem MediFast. Podejście ratownika medycznego jak i Pani doktor -rewelacyjne. Mój synek dostał wóz strażacki! A to jak Państwo zbadali mojego synka-mistrzostwo świata,dziękuje

Niezwykle kompetentny specjalista i bardzo dobry człowiek!

Niezwykle kompetentny specjalista i bardzo dobry człowiek!

Rewelacja, super podejście do dzieci, moja córcia często choruje, kilka razy była w szpitalu, do tej pory wizyty u lekarzy to był koszmar dziecko płakało, lekarz się denerwował ("proszę uspokoić dziecko..."), Pani doktor potrafiła zainteresować małą, "oswoić", od tej pory córka zawsze pyta ale idziemy do mojej pani doktor? polecam