lekarz Jolanta Uścinowicz

Internista, Endokrynolog

Brak szacunku do pacjenta. Gabinet lekarski to nie miejsce na krzyki. Nie polecam! Szkoda marnować skierowanie.

Popieram wcześniejsze opinie. Bardzo niesympatyczna, nie patrzy na pacjenta, nie można o nic zapytać. Po kilku latach wczoraj byłam u niej ostatni raz, w końcu zmieniłam lekarza. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma.

W zyciu nie spotkalam sie z tak niemilym i niekompetentnym lekarzem. Wyszlam z gabinetu z placzem. Krzyczala na mnie jak na dzieciaka. Zignorowala moje wyniki badan, ktore robilam 2 ryg temu w polmedzie i wyslala mnie na te same badania. Brakowalo mi tylko badan krwi, powiedziala mi, ze nie wystawi mi skierowania na krew, tylko na biopsje, ktora byla robiona 15 dni temu i wyniki zabralam ze soba. Straszna osoba, mijajac fakt, ze fatalny lekarz.

Jakbym mogła dałabym mniej niż jedną gwiazdkę. Nie spotkałam się jeszcze z tak nieprzyjemnym lekarzem. Pani była niemiła, nie nawiązywała kontaktu wzrokowego, wyniki zleca po czym je lekceważy, nie pozwala zadać żadnego pytania. Z gabinetu wyszłam po nieprzyjemnej wymianie zdań. Endokrynologów jest mało, ale warto poszukać innego specjalisty niż Pani Uścinowicz choćby po to by oszczędzić sobie nerwów.