lekarz Jolanta Wacławek

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad naszym 2,5 rocznym synkiem. Ciepłe podejście, rzeczowe, dokładne badanie, wywiad, moim zdaniem dobra diagnostyka ze strony Pani Doktor. Polecam gorąco dla Waszych pociech, jeśli macie wyzwania ze sprawami alergicznymi.. U nas mleko krowie.

Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Bardzo szczegółowo bada i poświęca dzieciom dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy i zleca badania jeżeli są jakieś wątpliwości. Interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentów w następnych dniach po wizycie. Jest ciepłą i miłą osobą, ze świetnym podejściem do dzieci. Polecam, to naprawdę najlepszy lekarz jakiego znam