dr n. med. Jolanta Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Nie polecam wyzysk pieniędzy. A testy pokarmowe zrobiliśmy z żoną w innej placówce zupełnie co innego wyszło. U Pani doktor Jolanty miała żona uczulenie na bardzo dużo rzeczy co miało być przyczyną naszego problemu... Dzięki wykonaniu testów w innej placówce żona je dziś prawie wszystko oprócz jedynie 3 alergenów a nie 16.

Dwukrotnie byliśmy z córką u pani doktor. Podejście - jest chaotyczna, nie skupia się na pacjencie - wciąż odbiera telefony, ustala coś z pielęgniarką. Nie tłumaczy, o wszystko trzeba się dopytywać. Nie prowadzi karty pacjenta. Po wykonaniu testów i ich wynikach (tu plus: wszystko sprawnie i wyniki przesłane na mail, z tym że testy kosztowały bagatela 500 zł) zaleciła dietę. Ponieważ wprowadzenie u córki diety nie przyniosło efektów chciałam umówić się na kolejną wizytę, ale ze względu na długi czas oczekiwania skontaktowałam się z innym alergologiem. Kolejny alergolog powiedział, że testy które zrobiła pani dr Wasilewska nie są uznawane w świecie medycznym za wiarygodne, żeby wprowadzić dietę potrzeba o wiele szerszych badań, a dieta którą zaleciła wprowadzić była niekonsekwentna (np. wycofanie jednego rodzaju pszenicy, a pozostawienie innego).
Czekając na pierwszą wizytę i później stosując zaleconą prze dr Wasilewską dietę straciłam ponad pół roku, które mogłam wykorzystać na rzetelne badania i mądre żywienie córki - tego mi o niewypowiedzenie bardziej żal niż pieniędzy wydanych na wizyty i nierzetelne testy

Niestety nie polecam tej Pani wyciąga tylko kasę na drogie badanie nie jest zainteresowana leczeniem a już nie powiem o poświęceniu czasu co chwilę odbiera telefony odchodzi robiąc coś innego rozmawiając z koleżankami też przez telefon nawet nie omawia alergenów mówiąc może pani jeść albo nie jeść ułożona dieta to wydruki z internetu zastanówcie się czy chcecie stracić pieniądze

Bardzo dobry i konkretny lekarz . Dwa pobyt w szpitalu i brak rozpoznania choroby. Jedna wizyta u Pani doktor i wszystko jasne mieliśmy wyniki szpitalne i pewnie to pomogło, dziecko do dnia dzisiejszego zdrowe , druga wizyta tak dla naszego spokoju i kontroli.

Wspaniała wiedza i niesamowita umiejętność przekazywania tej wiedzy. Pani doktor wystąpiła w mojej szkole na konferencji poświęconej dzieciom autystycznym. Mówiła o ważności diety w leczeniu dzieci auty-stycznych. To była cenna lekcja dla rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękuję.

Chodziliśmy do Pani prywatnie, wszystko pięknie ładnie, milutka, tłumaczyła i nawet chciała żebyśmy przyszli do niej na NFZ żeby zrobić badania... ale na chęciach się skończyło. Nie da się do Niej dostać na cito, chociaż twierdziła że to możliwe. Gdy dostaliśmy się do innej p doktor okazało się że jest na urlopie i zastępuje ją p Wasilewska, którą trzeba szukać sobie po szpitalu. Gdy już ją znaleźliśmy powiedziałam jej że byliśmy prywatnie i że... nawet nie dała mi do kończyć... - Co dolega!? zacisnęłam zęby i grzecznie wyjaśniłam i więcej p doktor mam nadzieję że nie zobaczę. "Gabinet" w którym byliśmy przyjęci był niewyposażony nawet w druczki które były nam potrzebne, dostaliśmy zaświadczenie na byle jakiej kartce, bez pieczątki... Porażka! NIE POLECAM!

Polecam i dziękuję za pomoc.Pani doktor prowadziła syna z alergią AZS , zawsze miała czas.Jej podejście było bardzo pozytywne. Dziękuję jeszcze raz Henryk

Jest lekarzem z powołania ,zupełnie oddanym pacjentom. Kochana pani doktor wyprowadziła moją córkę z choroby doskonale chociaż wielu lekarzy rozkładało ręce.W ciężkich chwilach potrafiła wesprzeć i mnie.Mojego syna prowadzi od urodzenia i takich problemów już nie ma.Wielu znajomym poleciłam panią doktor i są bardzo zadowoleni.POZDRAWIAM

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Koszt wizyty jest bardzo duży. Natomiast informacji, porad i zaleceń lekarz udziela bardzo niewiele licząc, że pacjent zgłosi się na klejną wizytę.

Bardzo dobry lekarz pediatra. Byliśmy naprawdę u wielu lekarzy, ale niestety otrzymane tam zalecenia i leczenie nie przynosiły skutku. Pani Doktor bardzo dokładnie zbiera wywiad i poszukuje rozwiązań i nie poddaje się. Zgadzam się-uczy cierpliwości i zaangażowania w proces leczenia, ale to się opłaca. Mamy sukces, panujemy nad alergią, DZIECKO ODŻYŁO, ODZYSKAŁO SIŁY. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. POLECAM!!!!!