dr n. med. Jolanta Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Pani dr bardziej zależy na stopniach naukowych i "kasie" niż na zdrowiu dzieci. Zdecydowanie NIE POLECAM

Żyje jakby w swoim świecie, trudna w komunikacji, typowa wyciągacza pieniędzy.

Żyje jakby w swoim świecie, trudna w komunikacji, typowa wyciągacza pieniędzy.

Bardzo kompetentny lekarz. Ważne jest to,że traktuje dziecko-pacjenta kompleksowo, całościowo. Każdy objaw jest ważny, prowadzi bardzo szczegółowy wywiad, który dokładnie dokumentuje. Od rodziców wymaga współudziału w procesie diagnozowania i leczenia dziecka - prowadzenia kart obserwacji, przestrzegania diety. Podkreśla znaczący wpływ rodziców na sukces terapeutyczny. Uczy dyscypliny, cierpliwości. Bardzo wyrozumiała,pogodna,pomocna. Serdecznie wszystkim polecam, którzy poszukują dobrego lekarza pediatry. Pani Doktor życzę sukcesów i dalszych sił, które procentują ogromnym zaangażowaniem w opiece nad małymi pacjentami. DZIĘKUJĘ!!!

Bardzo kompetentna pani doktor, z wielką wiedzą, z nastawieniem na zdrowe żywienie, z dużą chęcią niesienia pomocy - do tego stopnia, że oprócz rzetelnych odpowiedzi na moje pytania podawała przepis na zdrowy rosół :)Polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i oby więcej było takich lekarzy. Moim dzieciom bardzo pomogła,a mi jako mamie wszystko dokładnie wytłumaczyła. Pozdrawiam.

Parę lat lezałam z córką na oddziale i prowadziła nas własnie ta doktor.Jest to moje najgorsze wspomnienie o lekarce w życiu nie spotkałam tak niesympatycznej,beszczelnej nadętej lekarki która myśli że jak jest dr.to jest pępkiem swiata(jak zapytałam co dolega mojej córce to odp.że mama nie wykształcona to niech siedzi cicho).Wicznie rozmawiała przez telefon nigdy nic nie wyjasniała np.jakie leki beda podawać jakie beda badania itd.Olewała totalnie.Mogłabym pisać pisać .... jeżeli macie państwo mozliwośc to nie traccie czasu i zmieniajcie lekarza.....

Pani dr nie tłumaczy choroby, niby mówi co jest ale mało jasno, oczywiście zalecane są testy w gabinecie prywatnym.Brak jasnego "łopatologicznego" kierowania.W gab.prywatnym nie prowadzi żadnej historii choroby i za każdym razem trzeba od początku tłumaczyc co i jak.W szpitalu nigdy nie ma czasu...,ciekawe dlaczego?Na pewno ma dużą wiedzę ale jakoś słabo się nią umie dzielic.

zle sie dzieje,jak poglady religijne biora gore nad faktami naukowymi,a Pani dr tak robi.

Podczas wizyty caly czas odbierala telefon pomimo tego ze moje dziecko płakało i chciałam zeby jak najszybciej skonczyla badanie.Była rozkojarzona.Nawet nie zważyła dziecka a zasugerowala anemie.Odniosłam wrażenie że nakłania na testy alergologiczne(te 7 minutowe które robi podczas wizyty).Bez konkretnych badań stawia diagnoze.Wyszlam zapłakana a u innego lekarza okazało sie że z moim dzieckiem jest wszystko w porządku.

Świetny lekarz u którego wiecznie są kolejki ponieważ poświęca dla każdego pacjenta dużo czasu, rozmawia z nim jak i z jego rodzicami nie tylko na tematy medyczne. Stwarza milą atmosferę i podchodzi do każdego przypadku w odpowiedni sposób starając się znaleźć najlepszy sposób leczenia.