Nie polecam. Prowadziła moją ciążę-poroniłam. Nie uznaje leków we wczesnej ciąży bo uznaje że co ma być to będzie. To już chyba nie te czasy. Medycyna poszła do przodu.

Jak dla mnie to żadna lekarka, byłam u niej kilka lat temu raz jeden i więcej nie poszłabym za skarby świata. Może dla kobiet w ciąży chodzących prywatnie ma czas i jest miła dla mnie młodej w ten czas osoby nie miała ani czasu ani delikatności. Poszłam z zapaleniem przydatków bardzo bolał mnie brzuch badała mnie jak za przeproszeniem krowę sprawiając mi dodatkowe cierpienie. Pani doktor przepisała mi antybiotyk nie informując mnie o potrzebie kontroli po leczeniu. Dobrze, że miałam świadomość problemu i po leczeniu poszłam ponownie już do innego ...

Poszłam z zapaleniem przydatków bardzo bolał mnie brzuch badała mnie jak za przeproszeniem krowę sprawiając mi dodatkowe cierpienie. Pani doktor przepisała mi antybiotyk nie informując mnie o potrzebie kontroli po leczeniu. Dobrze, że miałam świadomość problemu i po leczeniu poszłam ponownie już do innego lekarza, który uznał, że przepisany antybiotyk był zbyt słaby i powinnam byś skierowana do szpitala.
Obustronne, ostre zapalenie przydatków leczone przez Panią doktor przerodziło się w stan przewlekły, a co za tym idzie problemy z zajściem w ciążę. Nie polecam.

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Polecam wszystkim. Prowadziła mi bardzo powikłaną ciążę mnogą i to dzięki niej moje dzieci żyją i są zdrowe.

jak dla mnie najlepsze ginekolog z jaka mialam doczynienia. kompetentna, poswieca bardzo duzo czasu pacjentce. co mnie zdziwilo bardzo dobrze pamieta swoje pacjentki. nie ma co za duzo pisac po prostu POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!

Polecam Panią doktor serdecznie,super lekarz.delikatna ,konkretna ,rzeczowa,zainteresowana stanem pacjentki.Pierwszy raz w życiu spotkałam sie z tym że lekarz przychodzi w nocy do pacjentki powiedzieć jakie są wyniki badań i rozmawia z pacjentką na temat dalszego postepowania.Pani doktor była cały czas przy mnie w trakcie porodu mimo iż nie byłam wcześniej jej pacjentką.

Pani doktor prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona - poleciłam już kilku znajomym. Konkretna, rzeczowa, przy tym miła i uprzejma. Była przy moim pierwszym porodzie - drugi już za kilka dni... mam nadzieję, że również tak się uda, że będzie:)

Na prawdę polecam Panią doktor przy pierwszej ciąży zajęła się mną doskonale, mogłam dzwonić do niej o każdej porze dnia i nocy, zlecała wiele badań i była przy porodzie. Zaglądała też do mnie juz po porodzie. Poleciłam ją już wielu osobom, wszystkie były zadowolone. A teraz sama z przyjemnością do niej wracam z drugą ciążą:)