Jolanta Wiśniewska

Ginekolog położnik, USG

pani dr Wiśniewska jest pierwszym lekarzem ginekologiem, który tak szczegółowo zajął się mną jako pacjentem. Do tej pory traktowana byłam rytynowo: kozioł, badanie, ewentualnie cytologia i do widzenia, mało rozmowy, rutynowe pytania. pani doktor z przemiłym uśmiechem i ujmującym sposobem bycia podeszła do mojego problemu. jest pełna wyczucia i delikatna w tak dla nas kobiet wstydliwym momencie. Polecam szeroko wszystkim ją jako lekarza doświadczonego i z szeroką wiedzą lekarską. Szczególnie młode dziewczyny, które z wahają się z taką wizytą powinny zasięgać u niej porad. Podchodzi do nich ze szczególną wrażliwością i wyczuciem.

Chodziłam całą ciążę do Pani doktor, ale to tylko zwykłe kontrole i wypisanie skierowania na badania, nic specjalnego, miła jest, ale nie była zbyt rozmowna jak zadawałam pytania. Jak chcialam chorobowe pod koniec ciąży to były problemy z wypisaniem wcześniejszego -dostałam dopiero na 1,5 tygodnia przed porodem.

Niestety nie polecam, byłam u Pani Wiśniewskiej na wizycie publicznej, wspominałam o zrobieniu usg jajników, gdyż odczywałam ból. Zbadała jajniki ręką, po czym stwierdziła, że nic się z nimi nie dzieje więc nie ma potrzeby robić badania usg. Po pierwszej wizycie byłam zadowolona. Niestety ból nie minął a nawet się nasilił, więc postanowiłam umówić się na wizytę prywatną, zadzwoniłam powiedziała o swoich dolegliwościach i celu wizyty czyli usg, dr Wiśniewska umówiła mnie na wizytę,zapytałam również o koszt usg, na co odpowiedziała, że jak zrobimy usg to dopiero zrobię dopłatę. Przed wizytą na recepcji ponownie zapytałam o koszt usg, na co usłyszałam, że Pani dr nie robi usg. Zaskoczona odwołałam wizytę. Nie rozumiem dlaczego umówiła mnie na wizytę skoro wiedziała, że nie może mi pomóc i zrobić usg... w tym czasie mogłam być już u innego lekarza, który mógłby wykonać badanie na którym mi zależało a tak wszystko przeciągnęło się w czasie...z przykrością stwierdzam, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca...

Z czystym sumieniem polecam doktor Wiśniewską. Pierwszy raz byłam u niej na wizycie w wieku 17 lat na kase chorych bo miałam problmy z miesiączką przyjęła mnie bardzo serdecznie od razu mnie skierowała na rożne badnia. Dalej korzystam z jej usług przez NFZ i nigdy nie odczułam aby traktowała mnie gorzej . Zawsze wykonuje cytologie i bada piersi. Jestem z niej bardzo zadowolona i niestety ma ona czasami zły humor ale niestety jak każdy z nas.

A powiedzcie, dziewczyny, czy któraś z was przyszła z cystą jajnika i jak leczyłą to dr?

bardzo dobry lekarz polecam,konkretna,spełnia oczekiwania pomaga w danej dolegliwosci.

Polecam Panią Wiśniewską każdemu, kto oczekuje od ginekologa jedynie badania i cytologii raz na 2 lata. Pani doktor jest miła, uprzejma, wszystko tłumaczy. Ale gdy pojawia się jakiś problem, to zupełnie nie polecam lekarki. Rzadko bada (najlepiej raz na 2 lata), nie zleca innych badań (nawet ich nie sugeruje, gdy pojawia się problem), leczy w ciemno (bagatelizuje zapalenia - odsyła do internisty), wypisuje coraz to nowsze leki, ponownie bez zbadania. Czuć, że firmy farmaceutyczne bardzo ją wspierają.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Wiśniewskiej. Znam w Opolu wielu ginekologów i dlatego mam porównanie. Bada o wiele delikatniej niż inni u których byłam. Jako pierwsza dała mi skierowanie na badania i usg, gdy powiedziałam o swoim problemie.Jest bardzo rzeczowa i konkretna.Byłam u niej na kasę chorych, ale nie odczułam by traktowala mnie gorzej niz pacjentów prywatnych.Gdy chodziłam do innych lekarzy traciłam tylko czas i pieniądze, a nic z tych wizyt nie wynikało. U pani Wiśniewskiej wystarczyła jedna wizyta, żeby wykluczyć to na co leczyli mnie inni ginekolodzy bez uprzedniego sprawdzenia czy to na pewno to. Dlatego polecam wszystkim panią Wiśniewską. Na wizytę się czeka do dwóch tygodni, ale ja wiem, że warto. Lekarz godny polecenia.

Polecam Panią Doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę. Z Drugą chodziłam do innego, niby jednego z najlepszych lekarzy w Opolu. Niestety ciąża zakończyła się naturalnym poronieniem. Lekarz prowadzący nie wytłumaczył mi co mogło się stać, a Pani Wiśniewska widząc wyniki badania bez moich pytań wytłumaczyła mi prawdopodobną przyczynę. Teraz chyba jestem w ciąży i wróciłam do Pani Wiśniewskiej. Jestem bardzo zadowolona. Wizyta była miła i Pani Doktor odpowiadała na każde pytania. Zbadała mnie ginekologicznie i zrobiła usg. To dopiero 5 t.c. więc jeszcze nie widać serduszka, ale pęcherzyk w macicy jest! ...

Polecam Panią Doktor.
Prowadziła moją pierwszą ciążę. Z Drugą chodziłam do innego, niby jednego z najlepszych lekarzy w Opolu. Niestety ciąża zakończyła się naturalnym poronieniem. Lekarz prowadzący nie wytłumaczył mi co mogło się stać, a Pani Wiśniewska widząc wyniki badania bez moich pytań wytłumaczyła mi prawdopodobną przyczynę. Teraz chyba jestem w ciąży i wróciłam do Pani Wiśniewskiej. Jestem bardzo zadowolona. Wizyta była miła i Pani Doktor odpowiadała na każde pytania. Zbadała mnie ginekologicznie i zrobiła usg. To dopiero 5 t.c. więc jeszcze nie widać serduszka, ale pęcherzyk w macicy jest! Pani Doktor zawsze odnosiła się do mnie bardzo miło i fachowo. Tłumaczy wszystko na język ludzki. Naprawdę BARDZO POLECAM. Koszt wizyty nie jest duży, wiem bo mam doświadczenie z innymi opolskimi ginekologami.

byłam dziś u pani doktor i szczerze mówiąc byłam trochę zestresowana po przeczytaniu negatywnych opinii, które tu się pojawiły. Nie wiem czemu na temat pani doktor pojawiły się właśnie negatywne opinie, jak dla mnie kobieta jest miła i kompetentna. Okazało się, że mam stan zapalny czym byłam zdziwiona bo żadnych zewnętrzynch oznak nie było, pani doktor uspokoiła mnie i wytłumaczyła wszystko czemu i jak bardzo spokojnie. Zadawała mi mnóstwo pytań przed badaniem np. m.in dokładnie zapytała jakie mam miesiączki i jak się czuje kiedy one trwają. Uważam, że podeszłam do mnie bardzo indywidualnie, wzbudza zaufanie i bez żadnych obaw będę ją polecała moim znajomych. Po tej wizycie zdecydowałam, że będzie moim stałym ginekologiem.