Jolanta Wiśniewska

Ginekolog położnik, USG

Lekarka jest dobra, mnie akurat skierowała do specjalisty(co żaden lekarz wcześniej mi nie polecił!), sama dała mi skierowanie (co jest niezwykłe jak na wizytę publ.)i jak się okazało trafiłam dzięki niej na wspaniałego specjalistę, który również zlecił kompleksowe badania. Dodam, że leczę się od prawie 16 lat na pcos i trafić na dobrego gin. to cud! Jedyny minus to jej lekko zarozumiały ton i chimeryczny charakter, który wskazuje na silną i władczą kobietę. Zrozumiałe ,że zraża to do niej inne pacjentki...

Zrozumiałe ,że zraża to do niej inne pacjentki...

Byłam u tej Pani już kilka razy. Zawsze gdy poprosiłam ją o wytłumaczenie na "ludzki język" problemu, nigdy nie odmówiła i cierpliwa tłumaczyła. Pani doktor sympatyczna i z uwagą potrafi wysłychAĆ. Gdy miałam problemy finansowe przepisała mi tańsze leki i wysłała do apteki gdzie taniej można zakupić leki. Jestem w 100% zadowolona.

Czytam powyższe opinie na temat pani dr Wiśniewskiej i jestem zaskoczona krytykami jej osoby jako lekarza i jej podejscia do pacjenta.Od lat jestem jej pacjentka,namowilam tez moja nastoletnią wówczas córkę na wizyty wlasnie u pani Joli.Z ginekologiem jest jak z dentystą,ma sie poprostu jednego,tego wlasciwego.Jest ona sumiennym, nie traktujacym przedmiotowo pacjenta,zawsze milym i usmiechniętym lekarzem.Ps.nigdy nie była na prywatnej wizycie u pani dr,a piersi zawsze zbada jak się o to poprosi.Pozdrawiam

ja tez bylam u pani doktor na wizycie i na ksiazeczke bylam u niej 1 raz.tez mialam nieregularne miesiaczki i staram sie o dzidziusia.pani doktor po raz pierwszy raz jako jedyny lekarz sprawdzila mi kalendarzyk menstruacyjny!i odrazu dala mi skierowanie na badania i wszystko wytłumaczyla.moze trzeba trafic w jej dobry dzien?nie wiem teraz ide do niej 2 raz i mam nadzieje ze sie nie zawiode i nie poznam jej gorszej strony:)

U Pani Wiśniewskiej byłam pierwszy raz, ale uważam, że kompetentnie podeszła do mojego problemu i wyczerpująco wyjaśniła dolegliwość, z którą przyszłam. Otrzymałam skierowanie na potrzebne badanie. Obecnie czekam na zabieg. Polecam tę Panią doktor :)

Lekarka niemiła, po przykrych przejściach weszłam żeby zapytać się czy mnie przyjmie, gdy w tym czasie czytała gazetę to wysłuchałam pretensji i litanii, że wchodzę do jej gabinetu bez rejestracji. Kompletnie nie znała się na badaniach, z którymi przyszłam. Zignorowała badanie cytologiczne, które jak się okazało było kluczem do odnalezienia problemu. Nie zna się na trudnych przypadkach. Jest lekarzem od ludzi zdrowych.

Pani doktor jest raczej nie miła-nie "lubi" tłumaczyc diagnozy-moim zdaniem jest niedokładna........

Moim zdaniem owszem nie jest miła, ale to jest mało ważne. Najwazniejsze jest by postawiła odpowiednio diagnozę. Nie każdy codziennie ma dobry humor i ona też. Nie jest Bóg wie czym to zwykły człowiek z humorami, z jakimi boryka się człowiek na codzień. Ja byłam u niej 3 razy po raz 1 było jak było.Ale jak byłam po tabletki antykoncepcyjne wszytko mi wytłumaczyładoradziła i chyba nie dlatego, ze zdecydowałam sie na te najdrozsze a nie na te najtańsze i liczyła ze nie bd problemu jak wpadne prywatnie.....no ale każdy ma swoje zdanie

Ja jestem z pani dr zadowolona i nie mam żadnych obiekcji co do jej leczenia ale każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie na jej temat po to jest ta ankieta .

Pani Jola prowadzi od 4 m-cy moją ciążę (państwowo). Jestem bardzo zadowolona z jej fachowości, porad i uważam, że jest profesjonalistką w swej dziedzinie. Popieram i pozdrawiam wszystkich, którzy powyżej także piszą pozytywnie o pani doktor;)Koleżankom polecam tyko ją!