Jolanta Wiśniewska

Ginekolog położnik, USG

Miła i uprzejma pani doktor.Nie ma się wrażenia,że jest się intruzem czy,że za drzwiami czeka następna pacjentka.

Moim zdaniem dr Wiśniewska poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie jest do końca delikatna, ale bardzo dokładna i uprzejma. Odpowiada na każde pytanie i jest w stanie wytłumaczyć na czym polega dane zaburzenie. Moim zdaniem jest godna polecenia.

wszystko zgodnie z oczekiwaniami. rewelacyjne podejście do pacjenta.

wszystko zgodnie z oczekiwaniami. rewelacyjne podejście do pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam tej osoby.To bezczelna materialistka, która przyjmując na ksiązeczkę,odmówiła mi wypisania recepty.Sprawę postawiła jasno :płacę i dostaję ,albo mam się umówić na wizytę za dwa tygodnie.Ja jednak nie dałam jej tej satysfakcji i udałam się do innego lekarza.Dodam tylko ,że byłam w godzinach porannych ,w których pani "doktor" przyjmowała z NFZ,a w poradni nie było żadnych pacjentów.Jeśli jest pazerna na pieniądze, to niech zrezygnuje z pracy w przychodni.Może NfZ weżmie to pod uwagę,że ludzie niezamożni też muszą gdzieś chodzić do lekarza.Stanowczo odradzam i informuję,aby pacjentki były przygotowane finansowo na wizytę u tej pani.

Absolutnie nie potwierdzam wcześniejszych wypowiedzi! Na wstępie zaznaczam, iż moja wizyta była wizytą publiczną, a w dodatku pierwszą u doktor Wiśniewskiej. Pani doktor jest osobą, która wszystko dokładnie wytłumaczyła, od razu skierowała na niezbędne badania. Poświeciła mi wystarczająco dużo czasu. Wizytę i osobe lekarza oceniam bardzo pozytywnie!

Witajcie! Ja też zdecydownie nie polecam tej Pani! Tak jak czytam komentarze to widze ze zadowolone są pacietki które idą do niej prywatnie bo te na kase chorych to raczej nie.Pani jest nie sympatyczna nigdy sama piersi nie bada nie skierowuje na badania i nie wyjaśni człowiekowi nic.Poszłam do niej aby potwierdzic ciążę bo zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Na to Pani po przeprowadzonym badaniu też średnio delikatnym stwierdziła ze nie jest w satnie wykryc ciąży a pozatym ma pani tyłozgiecie macicy prodze przyjsc za miesiac po moim urlopie! Tak mnie to babsko zdenerwował bo raz ze to moja pierwsza ciąża a dwa to gdzie skierowanie na jakies badania krwi, moczu ,usg ,albo mogłaby wytłumaczyc co to tyłozgiecie.Komu nie opowiem o tej wizycie to wszyscy radza zmien lekarza i taki mam własnie zamiar wiecej do tej kobiety nie ide! Pacjentki traktuje masowo raz,raz i nie ma Cie a jeszcze nawet nie zapyta jak się człowiek czóje szkoda gadac!

Nie wiem jak jest na wizytach prywatnych ale na kasę chorych poziom wizyty oceniam na żenujący- p. doktor mało interesuje się problemami pacjenta, nie przepada za wypisywaniem skierowań na badania i nie jest skora do wykonywania badań- tzw jak musi to przebada i tyle.

Jest świetnym lekarzem. Byłam pierwszy raz u niej i na pewno będę tam dalej chodzić. Sama zbadała mi piersi i poświęciła tyle czasu na rozmowę ile potrzebowałam. Polecam

Zdecydowanie nie polecam tej pani.Aż trudno mi ja nazwać lekarzem...Poszłam do niej ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę.Miałam także nieregularne miesiączki poprzedzone plamieniem.Ona natomiast zdawała się nie widzieć problemu.Owszem, zbadala mnie(niezbyt delikatnie)po czym powiedziała ze mam dużą torbiel na jajniku i trzeba ja natychmiast usunąc ponieważ grozi pęknieciem.To "natychmiast"miało oznaczać udanie się najpierw do lekarza konsultacyjnego i ustalenie terminu pryjęcia do szpitala co zajeloby jakis miesiac...Niczego mi nie wytłumaczyła ,skąd się ta torbiel wzięła,jak ją leczyć, nic , po prostu , nic nie powiedziała, tyle tylko że muszę iść do szpitala i już!Całe szczęście udało mi się na własną rękę załatwić sobie zabieg usunięcia torbieli,niestety pozbyłam się jednego jajnika i połowy drugiego ale a to teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i śliczny brzuszek:):)
Nikomu nie polecam tej baby, jest niekompetentna,niedouczona i niemiła.

Nie jest wylewna, ale bardzo uprzejma i cierpliwa. Nie oszczędza na badaniach. Dokładna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Mam do niej pełne zaufanie.