Jolanta Wiśniewska

Ginekolog położnik, USG

Wizyta ogólnie ok. Wcześniej leczyłam się u dr Wiśniewskiej gdy pracowała w przychodni Śródmieście. W czasie ciąży leczyłam się u dr Nocek - nie polecam . Gdy poroniłam wróciłam do dr. Wiśniewskiej i chyba dobrze zrobiłam. Mimo, że nie tryska sympatią to jako lekarz sprawdza się. Jednak nie potrafię stwierdzić czy jest godna polecenia. najlepiej oceń sama.

Jednak nie potrafię stwierdzić czy jest godna polecenia.
najlepiej oceń sama.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktor Wiśniewskiej.W stosunku do mnie zawsze była uprzejma i miła.

Nie polecam tej Pani poniewaz jest zarozumiala jak o cos zapytalam to krzyczy ,nie umie nic konkretnie wytlumaczyc, jest nie mila. i odnioslam takie wrazenie,ze przjmujac pacienkti na ksiazeczke ma je za nic...i patrzy na wszystkich z gory i zachowuje sie jak by pozjadala wszystkie rozumy.NIE POLECAM!NIE POLECAM!

jestem bardzo zadowolona:-)) to była moje druga wizyta u ginekologa.piersza miałam u pana.to był koszmar

Ja byłam zadowolona z wizyt u dr Wiśniewskiej, prowadziła moją ciążę i nie mam zastrzeżeń co do jej kompetencji. Wszystko mi wyjaśniała!!! Polecam

nie polecam dr Wisniewskiej jest zarozumiala i nie mila.nic nie potrafi konkretnie powiedziec

To byla moja pierwsza wizyta :) i jestem zadowolona :) uprzejma Pani :)

To byla moja pierwsza wizyta :) i jestem zadowolona :) uprzejma Pani :)

Nie jest do końca uprzejma, sucha. U mnie się kiedyś pomyliła, jeżeli chodzi o diagnozę. Eve

Cudowny człowiek i super specjalista !!!!!!!!!!!1

Cudowny człowiek i super specjalista !!!!!!!!!!!1