lekarz Jolanta Witek

pediatra jakich mało!!uprzejma,sympatyczna i życzliwa dla rodziców i ich dzieci!podczas wizyty szczegółowo i konkretnie tłumaczy chorobę oraz leczenie a co najważniejsze mówi językiem zrozumiałym dla każdego!!bez problemu odpowiada na wszystkie pytania!!kompetentna i miła zawsze pomoże i udzieli rady nawet przez telefon.a co najważniejsze stawia trafne diagnozy i dobiera zawsze odpowiednie leki!z całego serca polecam wszystkim rodzicom chorych dzieci!!!lekarz gody zaufania i polecenia!

"Nasza" pani doktor. Zawsze ma dla nas czas. Wspaniałe podejście do dziecka, bardzo dobry fachowiec. Polecam zdecydowanie.

Polecam zdecydowanie.

bardzo dobry lekarz . tłumaczy dlaczego dziecko choruje , tłumaczy działanie leków . Uprzejma , posiwęca czas na badanie i tłumaczenie