lekarz Jolanta Włoch-Müller

2,5
2,3
2,9
2,2

Leczyłem się u Pani doktor wielokrotnie jako dziecko, gdyż chorowałem na przewlekłe zapalenie ucha. Jestem zdziwiony czytając inne opinie, ponieważ nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Pani doktor zawsze podchodziła do pacjenta kompetentnie i z wielkim zaangażowaniem. Widać, że ma duże doświadczenie w swojej pracy. Szybkość wywiadu/rozpoznania choroby wynika zapewne właśnie z wieloletniego doświadczenia. Łącznie leczyłem się u Pani doktor w sumie ok. 12 lat i żaden inny lekarz nie był w stanie tak trafnie zdiagnozować choroby i przeprowadzić leczenia jak właśnie Pani doktor, nawet znany w mieście Mierzwiński, który brał kilkukrotnie więcej okazał się nie dorastać do pięt. Do dziś bardzo dobrze wspominam każdą wizytę w gabinecie Pani doktor i poświęcony mi ogrom czasu. Bardzo chwali się wysoka kompetencja i profesjonalne podejście

Niestety, NAJGORSZY LEKARZ NA JAKIEGOKOLWIEK W ŻYCIU TRAFILIŚMY, generalnie nigdy nie bawię sie w wystawianie opini a tym bardziej negatywnych, ale ta Pani doktor przeszła sama siebie, nie dość ze oceniła nas rodziców jako nieodpowiedzialnych, skazujących swoje dziecko praktycznie na smierć bo wysłaliśmy go do żłobka, to przepisała nieprawidłowa dawkę zastrzyków. Ale to i tak jest "pikus" koniec, koncom okazuje sie ze te zastrzyki o końskiej dawce (po których nie dawno odnotowano zgon u dziecka) dla 13 miesięcznego dziecka wogóle nie były konieczne, wystarczyło oczyścić uszy i kilka razy zakropic i tyle. Takze nas można było ocenić jako złych rodziców z powodu wysłania dziecka do żłobka, a ta Pani chciała skazać moje dziecko na ból zastrzyków do tego o jakiejś kosmicznej ilości. Na szczęści trafiliśmy w przychodni na pielęgniarkę, która prawidłowo zareagowała i okazało sie ze zupełnie inna diagnoza była innego lekarza i uratowała go od cierpienia i od antybiotyku. Takze mam nadzieje ze nigdy w życiu nie trafie na te Panią.

Nigdy więcej!!! Moje dziecko, ze skierowaniem"pilne"przyjęte na wizytę, tylko dlatego, iż po wcześniejszej odmowie, poprosiłam , wykłóciłam się o taki wpis na skierowaniu i wzięcie odpowiedzialnościprzez p.doktor za to ,co może nastąpić.Zuzia dusi się w nocy,nie może oddychać ze względu na trzeci migdałek, który (po usunięciu) znów dał znać o sobie, skierowanie od pediatry(dzień wcześniej), jadę 30 km a Pani doktor odmawia mi wizyty,pomocy.Czy to możliwe!!!??? Pani doktor nie powinna pracować w tym zawodzie. Bez podejścia do dzieci.Bez żadnego dialogu z rodzicem.Rutyna- kolejny pacjent.Nie polecam-odradzam.Pani doktor pracuje na akord.Chyba to ...

Nigdy więcej!!!
Pani doktor nie powinna pracować w tym zawodzie. Bez podejścia do dzieci.Bez żadnego dialogu z rodzicem.Rutyna- kolejny pacjent.Nie polecam-odradzam.Pani doktor pracuje na akord.Chyba to jakaś pomyłka.
Pozostawiono mnie bez pomocy.Pani doktor dała jedynie skierowanie na zabieg usunięcia migdałka-zgrozo!!!2016 rok.Nawet nie raczyła poinformować mnie o tak odległym terminie.Dowiedziałam się o tym fakcie przy rejestracji zabiegu.Do tego czasu moje dziecko ma wytrwać koszmar, szczególnie w nocy, gdzie występują bezdechy.
Termin to wina naszego rządu, natomiast beznadziejność wizyty to wina Dyrekcji szpitala w Bydgoszczy, która zatrudnia tak beznadziejnego lekarza.Pani DOKTOR!Proszę już ODEJŚĆ i nie zajmować miejsca lepszym od siebie.
Na szacunek nalezy zapracować, na pstryknięcie można mieć kelnera, i co najwyżej to w gwiazdkowej restauracji.

Wspaniały lekarz bardzo doświadczony.Tak uprzejmy jak nikt. Zrobiła wszystko żeby pomóć w leczniu i dała wymogła termin na od zaraz !Polecam!!

Ostrzegam i STANOWCZO NIE POLECAM !! Dwukrotny błąd w przepisywaniu antybiotyku, niedobrane leczenie przy córce i niepotrzebne zupełnie u syna, zakończone przedawkowaniem... Przeczytanie opinii na tej stronie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu,że Pani doktor kompletnie nie ma pojęcia co robi,bądź traktuje pacjentów w szpitalu taśmowo...

Kompletnie nie polecam tego lekarza. U dziecka nie potrafiła zauważyć zwykłych "korków" w uszach, co dopiero wysiękowego zapalenia uszu, tylko przepisała antybiotyk. Nie wysłuchała przebiegu choroby szybko i po masoszemu wystawiła błędną diagnozę. Faszerowałaby dziecko antybiotykami i nic poza tym. NIE polecam tej Pani.

Trudno mi ją ocenić. Leczyliśmy córkę prywatnie. Każda wizyta z chorym dzieckiem (przedszkolak) kończyła się się przypisaniem Augmentinu, to chyba jej ulubiony antybiotyk - córka przez 8 lat nie dostała od niego innego. Inna sprawa że ten antybiotyk ją leczył skutecznie, w przeciwieństwie do syropów przepisywanych przez internistę. Bardzo miła dla dziecka. Razi mnie bardzo cena wizyty i konieczność jej powtórzenia (wizyta kontrolna).

trzeci lekarz specjalista ktory dopiero prawdlowo zdiagnozowal dziecko, bardzo dobry kontakt dzieckiem polecam

lekarz kompetentny bardzo kontaktowy jezeli chodzi o dziecko jak i o rodzica polecam

Leczyłam się długo u Pani doktor jakieś 20 lat temu i podpisuję się pod powyżymi opiniami, że Pani doktor za jedyny sposób leczenia uznaje antybiotykoterapię. Podczas wizyt była zawsze bardzo miła ponieważ wraz z leczeniem szły łapówki dawane przez rodziców. Pewnego dnia z powodu nieobecności Pani doktor trafiłam do innego lekarza, który już na pierwszej wizycie zdiagnozował silną alergię i astmę. Po latach trafiłam przypadkiem do tej Pani juz z własnym dzieckiem i nic się nie zmieniło. Brak fachowej wiedzy. 100% nie polecam!