lekarz Jolanta Włoch-Müller

2,5
2,5
2,4
2,9

Lekarz? TRAGEDIA. Syn przewlekle chory laryngologicznie. Na bieżąco jest badany. Niestety trafiliśmy w przychodni na dyżur tej Pani. W jednym uchu widziała dren, którego tam nie ma od 3 lat, w drugim uchu nie widziała nic, mimo, że mówiłam, że dren wypadł i jest "dziura" w błonie bębenkowej. Nakazała lać wodę utlenioną! To nie pierwszy raz, gdy trafiłam na tego lekarza, niestety nigdy nie było rzetelnej diagnozy. NIE POLECAM

Lekarz? TRAGEDIA.
NIE POLECAM

Pani doktor jest osobą, która z cierpliwoscią nam wszystko wytłumaczyła. Córka bardza ją polubiła od pierwszej wizyty. Polecam.

Polecam.

Cztery wizyty i nigdy więcej kolejnej choć prosiłam w rejestracji że nie chce korzystać z tego lekarza!!! Zdecydowanie NIE POLECAM!

Zdecydowanie NIE POLECAM!

poWyjatkowy lekarz, bardzo kapetentny pierwszy lekarz ktory postawil prawidlowa diagnoze po wizycie u3 specjalistow ,bardzo pozytywne podejscie do dziecka .polecam

Nie polecam tej pani doktor szczególnie jeśli chodzi o leczenie trzeciego migdalka u dzieci. Lekarz w ogóle nie słucha co się mowi na temat choroby dziecka, inputuje symulację choroby przez rodzica( wg pani doktor dziecko z przerośniętym trzecim migdałkiem nie może mieć ciągle kataru- rodzic wymyśla bajki, a jeśli ma katar to znaczy że ma COVID-19). Na wizytę należy przyjść jak dziecko będzie zdrowe, tylko w jakim celu i po co ze zdrowym dzieckiem iść do lekarza?

Leczyłem się u Pani doktor wielokrotnie jako dziecko, gdyż chorowałem na przewlekłe zapalenie ucha. Jestem zdziwiony czytając inne opinie, ponieważ nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Pani doktor zawsze podchodziła do pacjenta kompetentnie i z wielkim zaangażowaniem. Widać, że ma duże doświadczenie w swojej pracy. Szybkość wywiadu/rozpoznania choroby wynika zapewne właśnie z wieloletniego doświadczenia. Łącznie leczyłem się u Pani doktor w sumie ok. 12 lat i żaden inny lekarz nie był w stanie tak trafnie zdiagnozować choroby i przeprowadzić leczenia jak właśnie Pani doktor, nawet znany w mieście Mierzwiński, który brał kilkukrotnie więcej okazał się nie dorastać do pięt. Do dziś bardzo dobrze wspominam każdą wizytę w gabinecie Pani doktor i poświęcony mi ogrom czasu. Bardzo chwali się wysoka kompetencja i profesjonalne podejście

Ostrzegam i STANOWCZO NIE POLECAM !! Dwukrotny błąd w przepisywaniu antybiotyku, niedobrane leczenie przy córce i niepotrzebne zupełnie u syna, zakończone przedawkowaniem... Przeczytanie opinii na tej stronie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu,że Pani doktor kompletnie nie ma pojęcia co robi,bądź traktuje pacjentów w szpitalu taśmowo...

Niestety, NAJGORSZY LEKARZ NA JAKIEGOKOLWIEK W ŻYCIU TRAFILIŚMY, generalnie nigdy nie bawię sie w wystawianie opini a tym bardziej negatywnych, ale ta Pani doktor przeszła sama siebie, nie dość ze oceniła nas rodziców jako nieodpowiedzialnych, skazujących swoje dziecko praktycznie na smierć bo wysłaliśmy go do żłobka, to przepisała nieprawidłowa dawkę zastrzyków. Ale to i tak jest "pikus" koniec, koncom okazuje sie ze te zastrzyki o końskiej dawce (po których nie dawno odnotowano zgon u dziecka) dla 13 miesięcznego dziecka wogóle nie były konieczne, wystarczyło oczyścić uszy i kilka razy zakropic i tyle. Takze nas można było ocenić jako złych rodziców z powodu wysłania dziecka do żłobka, a ta Pani chciała skazać moje dziecko na ból zastrzyków do tego o jakiejś kosmicznej ilości. Na szczęści trafiliśmy w przychodni na pielęgniarkę, która prawidłowo zareagowała i okazało sie ze zupełnie inna diagnoza była innego lekarza i uratowała go od cierpienia i od antybiotyku. Takze mam nadzieje ze nigdy w życiu nie trafie na te Panią.

Kompletnie nie polecam tego lekarza. U dziecka nie potrafiła zauważyć zwykłych "korków" w uszach, co dopiero wysiękowego zapalenia uszu, tylko przepisała antybiotyk. Nie wysłuchała przebiegu choroby szybko i po masoszemu wystawiła błędną diagnozę. Faszerowałaby dziecko antybiotykami i nic poza tym. NIE polecam tej Pani.

Wspaniały lekarz bardzo doświadczony.Tak uprzejmy jak nikt. Zrobiła wszystko żeby pomóć w leczniu i dała wymogła termin na od zaraz !Polecam!!