Chciałabym się podzielić z moimi spostrzeżeniami dotyczącymi korekty mojej wymowy.Była ona bardzo nieprawidłowa i zakodowana z racji mojego wieku(57lat),ale wizyty w poradni Pani Dzikowskiej sprawiły,że w przeciągu kilku miesięcy moja wymowa uległa ogromnej poprawie.Aktualnie pozostało tylko utrwalenie nowych,prawidłowych nawyków.Było nad czym pracować ,dlatego tym większa moja radość a tą informację chciałam przedstawić na forum by tym samym pomóc innym.Ulica Piekna w Poznaniu i gabinet"Ukojenie"zawsze będzie mi się kojarzył z miłą osobą jaką jest Pani Dzikowska oraz z miejscem gdzie fatycznie znalazłam ukojenie dla swej duszy.Żałuje tylko,że wcześniej nie udało się tego dokonać innym specjalistom tej tak bardzo pożądanej profesji.Grażyna.

Moja córeczka (4 latka) ma problem z seplenieniem. Pani logopedka nawiązała super relację z nią, pomimo że Małgosia jest dzieckiem dość nieśmiałym. Ćwiczenia z Panią logopedką bardzo jej się podobały i potem w domu chętnie je powtarzałyśmy. Na widoczne efekty musimy jeszcze poczekać, ale na chwilę obecną jestem baaaardzo zadowolona:)

Wciąż poszukujesz "Logopeda Wrocław"?

mgr
Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy
Promyk Słońca
Praktyka Specjalistyczna WWR
wizyty domowe

Lucyna Boniecka

Neurologopeda
Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny