lekarz Jolanta Wójcik-Ciscoń

Dramat lekarz. Nie uprzejmy lekarz. Wizyta na samym początku już wskazywała że będzie oschle mnie oceniać. Wszystko wie lepiej i wymądrza się, nie znając dokładnie szczegółów co może być kluczowe w postawieniu diagnozy. Pomijam fakt bycia nieuprzejmym ale Pani doktor zachowywała się tak jakby miała problem z tym że w ogóle ma pacjentów. Stwierdziła że potrzeba kontaktu ze specjalistą po czym w dalszej rozmowie jednak zmieniła zdanie

Ta Pani z przykrością informuję przyjęła mnie do swojego gabinetu niestety było wyraźnie czuć od niej alkohol. Była obojętna wobec mnie właściwie było jej wszystko jedno co mi jest a tabletki mogłem sobie dobierać według własnego uznania. Nie polecam wizyt u niej. Chyba że ktoś na cito potrzebuje L4 albo tabletki rozdaje recepty jak cukierki w sklepie. NIE POLECAM

Nie polecam jej zalety to arogancja bezszczelnosc, po wizycie u niej żałowałem że nie poszedłem do weterynarza. Stracony czas i zero pomocy. Tej pani już mówię DOŚĆ 😫

bardzo dobra wiedza w leczeniu jako pacjentka jestem zawsze zapytana co mi dolega przebadana i postawiona diagnoza oraz leczenie