Jolanta Wójcikowska-Karska

Okulista

Mieszkam w Lodzi. Od 2 lat jeździmy z dziećmi do Lublina do DR. Karskiej, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo dokładnie bada oczy dziecka po wcześniejszym 7 dniowym zakropieniu atropiną. Tutaj w Łodzi dziecko miało zakrapiane oczy 5 min przed wizytą na szybko.Pani doktor Karska tłumaczy wszystko sama, swoje wypowiedzi obrazuje planszami rysunkami,poświęca tyle czasu ile jest potrzebne.Sumiennie i szczegółowo wykonuje swoja pracę. W gabinecie wykonywane są wszystkie badania.Dzieci badane są co trzy miesiące dzięki czemu mamy kontrolę nad tym co się dzieje z oczami dziecka, dzięki czemu można dopasować szkła do wady wzroku . Polecam wszystkim panią doktor.

Bardzo dobra! Godna polecenia! Miła, sympatyczna i kompetentna. Godna polecenia. Z pewnością pomoże!

Dr Karska jest najlepsza . polecam wszystkim dorosłym i dzieciom

Dr Karska jest najlepsza . polecam wszystkim dorosłym i dzieciom

Lekarz którego znam odkąd miałem 5 lat ... Teraz mam 21 i muszę powiedzieć, że doskonale wykryła wadę.Dziś dzięki leczeniu prowadzonemu przez panią doktor prawie widzę bez potrzeby okularów.. Moja początkowa wada to L 2,5+ P 5.0+ (1 cylinder) dziś L 0,5+ P 1,5+ (1c)