dr n. med. Jolanta Wróbel

3,9
3,7

Polecam Panią doktor Jolantę Wróbel. Mimo mojego stresu i przerażenia już przed zabiegiem kolposkopii, wykazała się ogromnym opanowaniem i zrozumieniem. Wykazała się empatią i zaangażowaniem. Na każde pytanie, które zdałam otrzymałam zrozumiałą odpowiedź. Przed zabiegiem wyjaśniła na czym polega Kolposkopia i co dokładnie będzie po kolei robić. Jestem pozytywnie zaskoczona przemiłym podejściem Pani doktor oraz całego personelu, również Pani z recepcji. Ogólnie pomimo dość nieprzyjemnego badania wizytę oceniam pozytywnie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Wróbel. Od samego wejścia wprowadziła luźną atmosferę, o chorobach mówiła zrozumiałym językiem i wszystko dokładnie tłumaczyła. Bardzo serdecznie polecam

Witam! jestem w 8 tygodniu ciąży i poszłam zrobić prywatnie usg, koleżanka poleciła mi Panią J. Wróbel no i muszę powiedzieć, że nie jestem z niej wcale zadowolona! Zapłaciłam 70zł a robiła mi usg może 3 minuty, co prawda zrobiła to delikatnie, widziałam dzidziusia i bijące serduszko, ale nie dostałam zdjęcia usg i powiedziała mi ze dziecko ma 8 milimetrów, poszłam do swojego ginekologa to zdziwił się, że nie mam zdjęcia i że na pewno dziecko nie ma 8 milimetrów tylko więcej bo on mi robił parę dni wcześniej i było jeden centymetr. Także więcej tam już nie pójdę!! a zapłacić 70 zł za nic no to ja dziękuje!! NIE POLECAM!!!

Byłem i leczyłem się na jajniki, z tego co mi wiadomo, nie mam szans na wyleczenie, za dużo do poprawiania, a lekarka wcale nie jest wykwalifikowana. Polecam.

Póki co jestem zadowolona z wizyt u Pani Wróbel, a chodzę do Niej od ponad 3 lat. Chętnie tłumaczy i odpowiada na najprostsze pytania. Aktualnie jestem w 8 miesiącu ciąży i mam nadzieję, że podczas pobytu w szpitalu będzie równie profesjonalna. Dużym plusem jest kompleksowość badań podczas wizyt, a także przyjemna atmosfera panująca w Jej zakładzie. Według mnie ginekolog godna polecenia!

Polecam... miła Pani doktor, która nie wypisuje na każdą okoliczność leków, a do tego miła i chętnie odpowiada na każde pytanie, nawet te z pozoru głupie, przy badaniu delikatna. Dba i co ciekawe pamięta swoje pacjentki. Na wizytę zazwyczaj długo się czeka i to mankament, ale też dowód na to, ile kobiet podziela pozytywne zdanie o tym lekarzu.

Polecam Panią dr. Jolante wróbel w 100% . Chodziłam do niej przez cała ciążę profesjonalne podejście do pacjenta , w szpitalu okazała 100% zainteresowanie. Zawsze miła i zyczliwa w stosunku do pacjenta , poświęca mu dużo czasu i nie bagatelizuje nawet błachego problemu . Godna zaufania i polecienia

Lekarz godny zaufania . Zawsze uśmiechnięta i uprzejma . Ma zawsze czas dla pacjenta nie bagatelizuje jego objawów . Lekarz jakich mało .

Idealnie by było jakby pani doktor robiła jeszcze usg piersi.

Idealnie by było jakby pani doktor robiła jeszcze usg piersi.

Lekarz logicznie przekazujący informacje, wyjaśniajacy terminy medyczne w sposób prosty i dla mnie zrozumiały. Panią Doktor cechuje, oprócz wysokich kwalifikacji, szacunek i życzliwość okzywane pacjentom. Jestem jej pacjentką od 17 lat. W tym czasie urodziłam dziecko, byłam przez nią operowana.