dr n. med. Jolanta Wróbel

Lekarz logicznie przekazujący informacje, wyjaśniajacy terminy medyczne w sposób prosty i dla mnie zrozumiały. Panią Doktor cechuje, oprócz wysokich kwalifikacji, szacunek i życzliwość okzywane pacjentom. Jestem jej pacjentką od 17 lat. W tym czasie urodziłam dziecko, byłam przez nią operowana.

Polecam Panią dr. Jolante wróbel w 100% . Chodziłam do niej przez cała ciążę profesjonalne podejście do pacjenta , w szpitalu okazała 100% zainteresowanie. Zawsze miła i zyczliwa w stosunku do pacjenta , poświęca mu dużo czasu i nie bagatelizuje nawet błachego problemu . Godna zaufania i polecienia

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Mało komunikatywna, potrafi postraszyć pacjenta, nie robi wydruków z USG (co przy ciąży stanowi pamiątkę dla rodziców). Jest mało delikatna. każde badanie jest bolesne.

Bardzo miła i kompetentna Pani, polecam.

Bardzo miła i kompetentna Pani, polecam.

Póki co jestem zadowolona z wizyt u Pani Wróbel, a chodzę do Niej od ponad 3 lat. Chętnie tłumaczy i odpowiada na najprostsze pytania. Aktualnie jestem w 8 miesiącu ciąży i mam nadzieję, że podczas pobytu w szpitalu będzie równie profesjonalna. Dużym plusem jest kompleksowość badań podczas wizyt, a także przyjemna atmosfera panująca w Jej zakładzie. Według mnie ginekolog godna polecenia!

Polecam... miła Pani doktor, która nie wypisuje na każdą okoliczność leków, a do tego miła i chętnie odpowiada na każde pytanie, nawet te z pozoru głupie, przy badaniu delikatna. Dba i co ciekawe pamięta swoje pacjentki. Na wizytę zazwyczaj długo się czeka i to mankament, ale też dowód na to, ile kobiet podziela pozytywne zdanie o tym lekarzu.

Jedyny minus to jakość badania a dokładniej jego delikatność.. jednak jak na ten czas mimo tego mogę polecić z czystym sercem.

Dzięki niej jestem mamą dwójki dzieci. Gdbyby nie Ona inny lekarz wyciął by mi większość jajników. W szpitalu po porodzie przyszła i interesowała się moim i maluszka stanem. Polecam !! Kompetentna, miła Pani doktor.

Nie polecam, bardzo niekompetentna, potrafi nastraszyć, żeby przyjść do niej na kolejne USG, człowiek nie śpi, nie je i jest zdenerwowany do następnej wizyty (tak było w moim przypadku) bo żekomo stwierdziła że mam guza na jajniku wielkości mandarynki, przyszłam jeszcze raz po 3 tygodniach i okazało się że nic tam już nie ma ?????? Wyobraźcie sobie co przeżywałam przez 3 tygodnie (bo tyle musiało upłynąć do następnego badania). Nie polecam !!!!

Właściwie to nie chciałabym nawet wracać myślami do tego lekarza..ale niestety codziennie patrze na moje dziecko, jego zmagania z porazeniem mózgowym i codziennie przeklinam to , ze kiedys jej posłuchałam i miałam zaufanie.. Łatwo jest byc dobrym lekarzem przy łatwych przypadkach, ale czasmi oprócz kasowania za wizytę trzeba sie jeszce wykazać wiedzą i SŁUCHAĆ!!Znajdźcie sobie kogoś kto Wam pomoże kiedy faktycznie bedzicie potrzebowały pomocy a nie tylko kontrolnej wizyty..