dr n. med. Jolanta Wróbel

cena wizyty z usg 100 zł , z cytologią 130. Bardzo miły lekarz, poswieca pacjętowi wiele uwagi , tłumaczy . Polecam

Super ginekolog . Liczy się dla pani Doktor tylko pacjent anie pieniążki. Każda kobieta powinna mieć takiego ginekologa jak dr Wróbel. Wszystko wytłumaczy , nie straszy. Polecam w 100%

Jeszcze sie taki nie narodzil,co wszystkim by dogodzil. Szczegolnie kobietom.....

Jeszcze sie taki nie narodzil,co wszystkim by dogodzil.
Szczegolnie kobietom.....

Nie moge czytac tych wszystkich bzdur jakie tu sa wypisywane !! Ludzie maja poprzestawiane w glowach i to calkiem konkretnie i mysla ze wszystko im sie nalezy i wszystko jest dla nich!!Takiej Pani Doktor jak Pani JOla to szukac ze swiecą bo za malo jest tak cudownych lekarzy!! a Wy wszystkie idzcie sie zbadac nie do ginekologa ale do psychiatry .

Jak najbardziej polecam panią doktor. Pierwszą ciążę poprowadziła mi super. W szpitalu wykazywała duże zainteresowanie mną i moim maleństwem. Teraz jestem z drugim dzieckiem w ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Może nie jest tania, jako lekarz prywatny, ale warta tych pieniędzy.

Chciałabym się dowiedzieć czy Pani Joalnta pracuje w szpitalu w Dąbrowie Górniczej?? i czy jest możliwość dostania zdjęcia z USG??dziękuję

Nie polecam! pani doktor nie bada dokładnie wizta trwa znacznie za krótko,po roku czasu od poprzedniej wizyty nie zrobiła mi cytologi ponieważ uznała ze nie jest to potrzebe bo nie mam nadżerki (a jaki to na związek!)po roku poszłam do innego lekarza stwierdził nadżerke ktorej poprzednia pani doktor sie nie dopatrzyła co w konsekwencji doprowadziło do stanu zapalnego całch dróg rodnych,pecherza a nawet kręgosłupa teaz wydaje majątek na leczenie...

pani doktor to cudowna, kompetentna osoba, która bardzo przejmuje się swoimi pacjentkami. prowadziła obie moje ciąże, które były zagrożone i obie zakończyły się sukcesem. mam dwóch wspaniałych synów właśnie dzięki tej lekarce.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor!!!! Trfiłam do niej do szpitala z krwawieniem w 6tc i stwierdziła, że prawdopodobnie poroniłam, że nie widzi płodu i że mam iść do domu. Nie uwierzyłam jej. Na następny dzień już byłam podłączona pod kroplówkę w klinice na Ligocie z krwiakiem i zagrożeniem ciąży. Lekaże uratowali dzieckoktóre jednak było! Teraz już jest lepiej i cieszę się,że nie mam nic wspólnego z ta Panią doktor.

Co człowiek to inna opinia, ale ja z czystym sumieniem GORĄCO POLECAM!!

Co człowiek to inna opinia, ale ja z czystym sumieniem GORĄCO POLECAM!!