dr n. med. Jolanta Wrońska

Pulmonolog, Alergolog

Ktoś kto chwali tę lekarkę robi to chyba na zamówienie. Chodziłem do tej babki jak przyjmowała na Banacha. Oschła, nieprzyjemna, nie słucha pacjenta i trzyma się sztywno podręczników zamiast życia. Tonami wypisuje lekarstwa. Nawypisywała mi tyle leków i w takich dawkach, że jakbym je wszystkie brał to bym się chyba wykończył. Teraz jestem w poradni na Szaserów i jest super. Leków mam mniej, czuję się dobrze, a pani doktor jest rewelacyjna.

lekarz poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Przekazał cenne dodatkowe informacje o których dowiedziałem się po raz pierwszy - pomimo wizyt z tym samym problemem u innych lekarzy. polecam

polecam