Jolanta Zachara

Jestem zadowolony z usług dr Zachary, chodzimy do niej z dzieckiem. bardzo kompetentna, rzeczowa. wszystko wyjaśni, nie trzeba ciągnąć ją za język na silę, sama wyjaśnia, doradza. Bardzo życzliwa i miła. Polecam

Z porad doktor Zachary korzystam nie często, ponieważ nie mam takiej potrzeby jednak w miarę systematycznie.Jest kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko potrafi wytłumaczyć w sposób przystępny. Cechuje ją wysoka kultura osobista, zawsze jest uprzejma i miła. Polecam.

Zlekceważyła wadę wzroku dziecka . Po konsultacji w klinice okazało się ,że wada została zaniedbana i stan się pogorszył. Radzę konsultować z innym lekarzenm nawet już stiwrdzoną lub niestwierdzoną wadę.

Anonimie piszesz bzdury...przedstaw się...jak tak można,chyba coś z tobą jest nie tak...PANI LEKARZ JOLANTA ZACHARA JEST SUPER OKULISTA !!!!cała moja rodzina korzysta i wszystkim polecam usługi P.DOKTOR...

Nie zgadzam się z moim przedmówcą. Byłem kilkakrotnie u Pani doktor jest zawsze bardzo uprzejma i miła. Naprawdę nie miałem żadnych zastrzeżeń a co chyba najważniejsze zawsze pomagała... Obwinianie jej o brak profesjonalizmu czy kompetencji uważam za bezpodstawne. Mogę tylko polecić.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma. Ma pretensje do pacjentów przychodzących po porady nie wspominając faktu iż przyjmuje ich w swoim mieszkaniu podczas pełnienia dyżuru w szpitalu. Zachowuje się jak niekompetentna osoba lekceważąc objawy zgłaszane przez pacjenta podczas badania. Podczas wizyty krzyczała na pacjenta a po mieszkaniu biegał pies i dzieci lekarki.......... Przepraszam czy tak ma wyglądać przyjęcie pacjenta skierowanego ze szpitala do okulisty na dyżurze nocnym ??? Żenującym i nieodpowiedzialnym jest zachowanie się pani doktor i dlatego nie polecam tej lekarki nikomu. Dodam iż jedynym osprzętem diagnostycznym którym posłużyła się pani doktor był aparat który znajdował się w przedpokoju mieszkania lekarki a recepty pani doktor wypisała na stole kuchennym !!!!