Jolanta Zajbt

Przesympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Z sercem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do małych pacjentów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i dobre diagnozy.

Lekarz przez wielkie L. Kompetentna, rzetelna, skrupulatna, rzeczowa, cierpliwa, Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu. Niejednokrotnie przyjmowala nas w sytuacji kiedy nie udalo nam sie dostac z powodu braku wolnych numerkow w przychodni. Trafilam do P. Doktor po powrocie do kraju, kiedy Dzieci urodzone i wychowane w innym klimacie zaczely tu doswiadczac dzialan lokalnych wirusow. Pani Doktor nieustannie szuka skutecznych metod, stosownie do sytuacji, nie postepuje schematycznie, unika antybiotykow, Jej porady z dziedziny laryngologii byly dokladniejsze i skuteczniejsze niz porady specjalisty. Goraco polecam.

Dla Pani Doktor Order Uśmiechu!!!!! - pozdrowienia od Kubusia:) Joanna i Paweł

Dla Pani Doktor Order Uśmiechu!!!!! - pozdrowienia od Kubusia:) Joanna i Paweł

Witam chodzimy do pani Zajbt od 8 lat z naszą córką i naprawdę jest najlepszym lekarzem w tej przychodni , niestety co widać w korytarzu(do doktor zawsze jest kolejka) ale warto poczekać te parę minut dłużej . Pozdrawiam

Bardzo kompetentny lekarz, nie boi się pytań, na każde wyczerpująco i konkretnie odpowie. Nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawów. Bardzo uprzejma. Jestem zachwycona Panią doktor.

Lepszej Pani doktor dla mojego synka nie mogłam sobie wymarzyć! Nie ma takiej skali, aby godnie ocenić tego lekarza. Zarówno mój syn jak i ja mamy pełne zaufanie do doktor Zajbt. - Alan i jego mama

Jest to najleprzy lekarz pediatra jakiego miałem okazje i zaszczyt poznać.

Jest to najleprzy lekarz pediatra jakiego miałem okazje i zaszczyt poznać.

Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo życzliwy. Pani doktor interesuje się sama dzieckiem, dzwoni i pyta o zdrowie (gdy coś się działo) a nawet przyjeżdża do domu w swoim wolnym czasie. Nieodpłatnie!!! Mam do Niej pełne zaufanie. Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców:-) Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Najlepszy lekarz jakiego znam, zawsze wysłucha, pomoże i nie zlekceważy problemu,zostaje do ostatniego pacjenta, cierpliwa i wyrozumiała

Lekarz bez wątpienia godny polecenia, zyczliwy, kompetentny, budzący zaufanie rodzica i dziecka.