lekarz Jolanta Zakrzewska

Rehabilitant, Neurolog

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi. W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor

Chciałabym w tej formie podziękować Pani dr. Jolancie Zakrzewskiej("TABITA"- LUX-MED KONSTANCIN JEZIORNA) za wspaniałe leczenie, profesjonalizm, nadzwyczajną opiekę i zaangażowanie podczas mojego pobytu w TABITA-KONSTANCIN na turnusie leczniczo-rehabilitacyjnym. Przeszłam bardzo ciężką operację lewego stawu kolanowego(endoproteza). Podczas prowadzenia całej rehabilitacji kolana, Pani dr. J. Zakrzewska leczyła równolegle moją przewlekłą niewydolność nerek jak również zajęła się moim bolącym prawym barkiem. Dzięki Pani dr. Jolancie Zakrzewskiej mogłam wrócić w dobrej kondycji do domu. To wspaniały lekarz- polecam gorąco każdemu, aby znalazł się pod opieką Pani dr. Jolanty Zakrzewskiej. Wdzięczna pacjentka LILIANA

Wdzięczna pacjentka
LILIANA

Wspanialy lekarz.Poswieca duzo czasu na temat choroby,tlumaczy dokladnie metode leczenia.Porozmawia na kazdy temat.Jest mila i uprzejma.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Piła"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1