dr Jolanta Zdanowska-Filipczak

Endokrynolog

Liczba opinii: 44
Średnia ocen:4,3/5
Opinie:44
Zaufanie do kompetencji
4,4
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,4
Poświęcony czas
4,4
Kompleksowość podejścia
4,2
Uprzejmość
4,4
Godny polecenia
4,3
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Chciałabym opowiedzieć moją historię związaną z Panią doktor. We wrześniu 2014 wykryto u mnie wole guzowe na tarczycy i tak trafiłam do Pani doktor. Pani doktor poradziła mi abym zrobiła biopsje i wszystko będzie wiadomo. Zapisała mi lek, aby te wole guzowe nie rosły. Tydzień później na wieczornych zajęciach gimnastycznych zaczęło mi bardzo szybko bić serce i nie chciało się uspokoić, po 40min pojechałam do szpitala, zatrzymali mnie na noc, ale nic nie stwierdzili. Rano wypuścili mnie do domu i kazali zgłosić się do Pani doktor co dalej z lekami, ...

Chciałabym opowiedzieć moją historię związaną z Panią doktor. We wrześniu 2014 wykryto u mnie wole guzowe na tarczycy i tak trafiłam do Pani doktor. Pani doktor poradziła mi abym zrobiła biopsje i wszystko będzie wiadomo. Zapisała mi lek, aby te wole guzowe nie rosły. Tydzień później na wieczornych zajęciach gimnastycznych zaczęło mi bardzo szybko bić serce i nie chciało się uspokoić, po 40min pojechałam do szpitala, zatrzymali mnie na noc, ale nic nie stwierdzili. Rano wypuścili mnie do domu i kazali zgłosić się do Pani doktor co dalej z lekami, bo być może to przez nie miałam problem z sercem(ale lek nie miał nic wspólnego z problemem). Przyjechałam do domu, przespałam się, zjadłam coś i sprawdziłam w internecie, że tego dnia Pani doktor przyjmuje w Bojanie. Bez namysłu tam pojechałam z nadzieją, ze się dostanę. W drodze znowu zaczęło mi bardzo szybko bić serce, ale stwierdziłam, że nie ma sensu zawracać, bo tam na pewno coś poradzą. Po przyjeździe Pani doktor jeszcze nie było, a ja zaczęłam się źle czuć. Gdy przyszła Pani doktor powiedziałam co się dzieje, a Pani doktor przyjęła mnie od razu (ku niezadowoleniu innych pacjentów), i tu dostałam diagnozę: częstoskurcz serca..... zaczęłam płakać, szybko podłączono mnie pod ekg i chciano dzwonić po karetkę, ale się nie zgodziłam bo przyjechało by po mnie Wejherowo. Zadzwoniłam po rodzinę, w między czasie Pani doktor napisała co powinnam zrobić i gzie udać. Gdy trafiłam z zapisem ekg i informacją od Pani doktor w szpitalu natychmiast przyjęto mnie na oddział, podano leki, zrobiono inne badania, a dwa tygodnie później przeszłam zabieg ablacji. I muszę przyznać, że każdy lekarz (w dwóch szpitalach) powiedział mi, że miałam szczęście, że trafiłam na tak "ogarniętą kobietę" w przychodni, bo dzięki temu zapisowi ekg było wiadomo, co mi jest i co dalej robić. Gdyby nie Pani doktor, która przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji, nie chciała ode mnie ani grosza i poświęciła mi prawie godzinę mimo, że miał innych pacjentów ŻYJĘ!!! I nie muszę brać żadnych leków!! Miałam Wielkie Szczęście, że trafiłam na Panią Doktor!!! Jestem jej ogromnie wdzięczna!!! Dziękuję!!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo fajnie jest oceniać innych, a szczególnie środowisko medyczne. Bardzo łatwo się mówi że ktoś coś zrobił nie tak, żle przeprowadził operację, że powikłania były, że jest nie miły, że brzydko pachnie! Jestem pielęgniarką, od 2008 roku leczę się u doktor z powodu Hashimoto, hiperprolaktemii i niepłodności. Czasem 2 razy w miesiącu musiałam ją odwiedzać, miałam wiele badań, nigdy nie były one bezsensowne, nie dlatego że jestem pielegniarką ale dlatego że trzeba było je robić! w tej chwili jestem na wizycie raz na 2-3 miesiace, jestem dobrze ustawiona, a Pani ...

Bardzo fajnie jest oceniać innych, a szczególnie środowisko medyczne. Bardzo łatwo się mówi że ktoś coś zrobił nie tak, żle przeprowadził operację, że powikłania były, że jest nie miły, że brzydko pachnie! Jestem pielęgniarką, od 2008 roku leczę się u doktor z powodu Hashimoto, hiperprolaktemii i niepłodności. Czasem 2 razy w miesiącu musiałam ją odwiedzać, miałam wiele badań, nigdy nie były one bezsensowne, nie dlatego że jestem pielegniarką ale dlatego że trzeba było je robić! w tej chwili jestem na wizycie raz na 2-3 miesiace, jestem dobrze ustawiona, a Pani doktor zawsze doradzi, i można z nią porozmawiać o innych metodach leczenia. A co do zapachu, sorry ale wy pacjenci naprawde sie nie myjecie, woda na kartki?! nieraz wam sie mowi ze macie sie umyc a wy sie burzycie! a najlepiej jak moczem lub kałem pachniecie lub potem pod pachami lub śmierdza wam nogi!!!! Z woda na bakier zawwsze jestescie, wolicie hysteczki nawilzone nie wode i mydlo, kolejny perfumik na smrodek!!!! Jestem duza dziewczyna ponad 100 kg wagi, ale nie smierdze bo wiem co to woda, Pani doktor również !!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Doktor Jolanta Zdawnowska-Filipczak jest bardzo dobrym lekarzem, w swojej dziedzinie endokrynologi. Mam przyjemność być Jej pacjentką od 7 lat, nigdy się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie Pani doktor wyprowadziła mnie z prolaktylemi, a teraz leczę się na tarczyce. Pani doktor to "Doktor Judym" ma niesamowitą wiedzę i praktykę. Polecam wszystkim Panią doktor Jolantę, gdyż z najgorszej choroby endokrynologicznej wyprowadzi na prostą, lepszego lekarza nie znajdziecie. Wdzięczna pacjentka Iwona.

Pani Doktor Jolanta Zdawnowska-Filipczak jest bardzo dobrym lekarzem, w swojej dziedzinie endokrynologi. Mam przyjemność być Jej pacjentką od 7 lat, nigdy się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie Pani doktor wyprowadziła mnie z prolaktylemi, a teraz leczę się na tarczyce. Pani doktor to "Doktor Judym" ma niesamowitą wiedzę i praktykę. Polecam wszystkim Panią doktor Jolantę, gdyż z najgorszej choroby endokrynologicznej wyprowadzi na prostą, lepszego lekarza nie znajdziecie.
Wdzięczna pacjentka Iwona.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Leczę sie u Pani doktor od dłuższego czasu i nie zmienilabym nigdy specjalisty. Wielu ludziom wydaje sie, ze Pani doktor jest zarozumiala lub niemila, a dla mnie to zyciowa babka, z ktora naprawde mozna pogadac jak z przyjacielem, a nie doktorem:) Poswieca bardzo duzo czasu kazdemi i traktuje cudze problemy z wielkim zaangazowaniem, czuje sie, ze naprawde chce pomoc rozwiazac problem. Ma bardzo duza wiedze i z calego serca polecam. Jesli ktos uwaza, ze nadwaga to brak estetyki, to znaczy, ze nie rozumie ktos tak naprawde na czym polega biologia ...

Leczę sie u Pani doktor od dłuższego czasu i nie zmienilabym nigdy specjalisty. Wielu ludziom wydaje sie, ze Pani doktor jest zarozumiala lub niemila, a dla mnie to zyciowa babka, z ktora naprawde mozna pogadac jak z przyjacielem, a nie doktorem:) Poswieca bardzo duzo czasu kazdemi i traktuje cudze problemy z wielkim zaangazowaniem, czuje sie, ze naprawde chce pomoc rozwiazac problem. Ma bardzo duza wiedze i z calego serca polecam. Jesli ktos uwaza, ze nadwaga to brak estetyki, to znaczy, ze nie rozumie ktos tak naprawde na czym polega biologia i jej problemy zdrowotne, ktorych nie da sieprzeskoczyc. Pani doktor jest bardzo dobra. :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cieszę się, że po wielu latach tułaczki po beznadziejnych endokrynologach (niemiłych, łasych na pieniądze itp.) trafiłam do Pani Doktor. Pomimo ogromu pacjentów, jaki czeka w kolejce (nie ukrywam, że poślizgi czasowe bywają dość znaczne, jednak świadczy to o poziomie wizyty i podejściu lekarza do pacjenta), zawsze bardzo szczegółowo omawiamy moje wyniki, samopoczucie, oczekiwania, wymieniamy uwagi. Jestem zawsze dokładnie zbadana i mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Przeprowadza osobiście badania USG, więc tym lepiej zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia pacjenta. Pani Doktor odpowie na każde moje pytanie, rozwieje wątpliwości, świetnie ...

Cieszę się, że po wielu latach tułaczki po beznadziejnych endokrynologach (niemiłych, łasych na pieniądze itp.) trafiłam do Pani Doktor. Pomimo ogromu pacjentów, jaki czeka w kolejce (nie ukrywam, że poślizgi czasowe bywają dość znaczne, jednak świadczy to o poziomie wizyty i podejściu lekarza do pacjenta), zawsze bardzo szczegółowo omawiamy moje wyniki, samopoczucie, oczekiwania, wymieniamy uwagi. Jestem zawsze dokładnie zbadana i mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Przeprowadza osobiście badania USG, więc tym lepiej zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia pacjenta. Pani Doktor odpowie na każde moje pytanie, rozwieje wątpliwości, świetnie dobierze dawki leków (nawet, gdy mnie wydaje się, że poprzednio było już ok.). Jako jedyny endokrynolog pyta mnie, czy chcę zajść w ciążę, czy nie - bierze to pod uwagę przy korekcie dawki (zależnie od wyników).
Czytałam różne opinie o Pani Doktor, ale zapewniam, że jak każdy z nas, jest człowiekiem i ma tak jak my lepsze i gorsze chwile. Generalnie - ja się od Pani Doktor nie wypiszę :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Doktor, chcialam do Pani wysłać list, ale zobaczyłam ze jest forum o Pani. Przed operacja bylam specjalnie z wizyta u pani by sie pożegnać. Tak strasznie sie bałam, a Pani wie dlaczego... Dzis chce Pani podziękować tą drogą za nowe i dobre życie:) nie mam słów, które mogłyby opisać to co Pani zawdzięczam. KOCHAM PANIĄ - Katarzyna Harkowska. Przepraszam, że tą drogą, ale jestem zbyt daleko. A dla innych mam tylko krótką informację - KOBIETA CUD!!!!

Pani Doktor, chcialam do Pani wysłać list, ale zobaczyłam ze jest forum o Pani. Przed operacja bylam specjalnie z wizyta u pani by sie pożegnać. Tak strasznie sie bałam, a Pani wie dlaczego... Dzis chce Pani podziękować tą drogą za nowe i dobre życie:) nie mam słów, które mogłyby opisać to co Pani zawdzięczam. KOCHAM PANIĄ - Katarzyna Harkowska. Przepraszam, że tą drogą, ale jestem zbyt daleko. A dla innych mam tylko krótką informację - KOBIETA CUD!!!!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam! Czytam komentarze i sama postanowiłam też napisać( nigdy wcześniej nie wystawiałam"ocen" lekarzom), gdyż przykro czytać niemiłe słowa o pani doktor. Zanim trafiłam do pani doktor, do Żukowo, chodziłam do innego endokrynologa, który poświęcał mi około 5 minut, tzn; sprawdził dowód zapłaty za wizytę, wypisał kolejną receptę i kazał przyjść za miesiąc. Kiedy wiec trafiłam do doktor Filipczak poczułam się WYJĄTKOWO. Zbadała mnie, przeprowadziła wywiad, wyjaśniła na czym polega moja choroba i wskazała kierunek leczenia. To dzięki pani doktor zastosowano u mnie prawidłowe leczenie(zasugerowała przyczynę takiego stanu rzeczy). Jestem wdzięczna ...

Witam!
Czytam komentarze i sama postanowiłam też napisać( nigdy wcześniej nie wystawiałam"ocen" lekarzom), gdyż przykro czytać niemiłe słowa o pani doktor. Zanim trafiłam do pani doktor, do Żukowo, chodziłam do innego endokrynologa, który poświęcał mi około 5 minut, tzn; sprawdził dowód zapłaty za wizytę, wypisał kolejną receptę i kazał przyjść za miesiąc. Kiedy wiec trafiłam do doktor Filipczak poczułam się WYJĄTKOWO. Zbadała mnie, przeprowadziła wywiad, wyjaśniła na czym polega moja choroba i wskazała kierunek leczenia. To dzięki pani doktor zastosowano u mnie prawidłowe leczenie(zasugerowała przyczynę takiego stanu rzeczy). Jestem wdzięczna JEJ za to,że za każdym razem ma czas dla mnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Na potwierdzenie tego,że interesuje się losem pacjentów, mogę podać, ze kiedy wróciłam do gabinetu po roku pamiętała moje "problemy" i kojarzyła je ze mną.Życzę wszystkiego dobrego Pani Doktor a Pacjentom Zdrowwi;)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam, Nie wiem sama od czego zacząć .Chciałabym jednak poinformowac wszystkich szukających pomocy ,aby nie wahali się ani trochę przedwizytą u Pani doktor Jolanty Zdanowskiej Filipczak.To ona jako pierwsza i jedyna postawiła wstępnie trafną diagnozę mojej poważnej choroby.(Bo przez dwa lata nikt nie wpadł na taki pomysł.Dla wszystkich byłam zdrowa). Powiedziała mi o chorobie o której nie miałam pojęcia ,że istnieje.Zmobilizowała i wymusiła pójście do do szpitala gdzie potwierdzono jej podejrzenia.Teraz jestem po wszystkich badaniach,leczę się i czekam na operację.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. A Pani doktor W Nowym ...

Witam,
Nie wiem sama od czego zacząć .Chciałabym jednak poinformowac wszystkich szukających pomocy ,aby nie wahali się ani trochę przedwizytą u Pani doktor Jolanty Zdanowskiej Filipczak.To ona jako pierwsza i jedyna postawiła wstępnie trafną diagnozę mojej poważnej choroby.(Bo przez dwa lata nikt nie wpadł na taki pomysł.Dla wszystkich byłam zdrowa). Powiedziała mi o chorobie o której nie miałam pojęcia ,że istnieje.Zmobilizowała i wymusiła pójście do do szpitala gdzie potwierdzono jej podejrzenia.Teraz jestem po wszystkich badaniach,leczę się i czekam na operację.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.
A Pani doktor W Nowym Roku pragnę złożyć żarliwe życzenia:
szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia


WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Kiedyś chodziłam do innego bardzo niemiłego endokrynologa w Gdyni, który kazał mi płacić grube pieniądze za leczenie się pomimo,iż byłam ubezpieczona w NFZ! Do Pani doktor trafiłam przypadkiem w 2009roku i do dziś dnia nic się nie zmieniło: miła, zawsze odpowiada na wszelkie pytania, jeśli czegoś się nie zrozumie powtórzy nawet 10razy,aby pacjent zrozumiał, w dodatku zapisze wszystko na kartce co i kiedy jakie leki brać oraz poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba! Po każdej wizycie mam wrażenie,że dr Jolanta Zdanowska-Filipczak jest prawdziwym lekarzem z powołania! Dzięki Niej wiem,że nareszcie ...

Kiedyś chodziłam do innego bardzo niemiłego endokrynologa w Gdyni, który kazał mi płacić grube pieniądze za leczenie się pomimo,iż byłam ubezpieczona w NFZ! Do Pani doktor trafiłam przypadkiem w 2009roku i do dziś dnia nic się nie zmieniło: miła, zawsze odpowiada na wszelkie pytania, jeśli czegoś się nie zrozumie powtórzy nawet 10razy,aby pacjent zrozumiał, w dodatku zapisze wszystko na kartce co i kiedy jakie leki brać oraz poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba! Po każdej wizycie mam wrażenie,że dr Jolanta Zdanowska-Filipczak jest prawdziwym lekarzem z powołania! Dzięki Niej wiem,że nareszcie jestem należycie leczona! Dziwię się negatywnym opiniom, skąd w ludziach tyle nienawiści do tak wspaniałej osoby?! Pozdrawiam, Studentka :)

WięcejMniej
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
5,0

przy pierwszej ciazy prowadzil mnie pan profesor ktory tylko czekal zeby dac mu kase i narazie w konsekwencji moja corka urodzila sie w 35tyg lekarze ja odratowali.... w drugiej ciazy postanowilam sie udac do pani doktor i poprostu rewelacja juz w wywiadzei powiedziala mi w czym jest problem rezultatem leczenia sie u niej jest zdrowy donoszony synek...teraz tez jestem pod jej opieka i nie wyobrazam sobie innego lekarza... To ze niektorym sie wydaje arogancka to ich sprawa ja poznalm ja na tyle ze moge stwierdzic ze kobieta ma swoje zasady ...

przy pierwszej ciazy prowadzil mnie pan profesor ktory tylko czekal zeby dac mu kase i narazie w konsekwencji moja corka urodzila sie w 35tyg lekarze ja odratowali.... w drugiej ciazy postanowilam sie udac do pani doktor i poprostu rewelacja juz w wywiadzei powiedziala mi w czym jest problem rezultatem leczenia sie u niej jest zdrowy donoszony synek...teraz tez jestem pod jej opieka i nie wyobrazam sobie innego lekarza... To ze niektorym sie wydaje arogancka to ich sprawa ja poznalm ja na tyle ze moge stwierdzic ze kobieta ma swoje zasady i twardo sie ich trzyma co sie malo zdarza a poza tym lekarz nie ma byc milutki tylko skutecznie i szybko wykrywac chorobe i ja leczyc!!!! basia 24lata

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat