dr Jolanta Zdanowska-Filipczak

Endokrynolog

Jestem pacjentką od paru dobrych lat, złego słowa nie powiem. Skuteczny plan leczenia, regularne wizyty i prawidłowa opieka. Jedyny minus to kolejki pod gabinetem i opóźnienia wizyt, ale to akurat dobrze świadczy o lekarzu. Cenię za szczerość i lata doświadczenia, ale z tego co widać po opiniach to nie każdemu to pasuje. Osobiście jestem zadowolona i polecam.

Pani Doktor Jolanta Zdawnowska-Filipczak jest bardzo dobrym lekarzem, w swojej dziedzinie endokrynologi. Mam przyjemność być Jej pacjentką od 7 lat, nigdy się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie Pani doktor wyprowadziła mnie z prolaktylemi, a teraz leczę się na tarczyce. Pani doktor to "Doktor Judym" ma niesamowitą wiedzę i praktykę. Polecam wszystkim Panią doktor Jolantę, gdyż z najgorszej choroby endokrynologicznej wyprowadzi na prostą, lepszego lekarza nie znajdziecie. Wdzięczna pacjentka Iwona.

Wdzięczna pacjentka Iwona.

Leczę sie u Pani doktor od dłuższego czasu i nie zmienilabym nigdy specjalisty. Wielu ludziom wydaje sie, ze Pani doktor jest zarozumiala lub niemila, a dla mnie to zyciowa babka, z ktora naprawde mozna pogadac jak z przyjacielem, a nie doktorem:) Poswieca bardzo duzo czasu kazdemi i traktuje cudze problemy z wielkim zaangazowaniem, czuje sie, ze naprawde chce pomoc rozwiazac problem. Ma bardzo duza wiedze i z calego serca polecam. Jesli ktos uwaza, ze nadwaga to brak estetyki, to znaczy, ze nie rozumie ktos tak naprawde na czym polega biologia i jej problemy zdrowotne, ktorych nie da sieprzeskoczyc. Pani doktor jest bardzo dobra. :)

Chciałabym opowiedzieć moją historię związaną z Panią doktor. We wrześniu 2014 wykryto u mnie wole guzowe na tarczycy i tak trafiłam do Pani doktor. Pani doktor poradziła mi abym zrobiła biopsje i wszystko będzie wiadomo. Zapisała mi lek, aby te wole guzowe nie rosły. Tydzień później na wieczornych zajęciach gimnastycznych zaczęło mi bardzo szybko bić serce i nie chciało się uspokoić, po 40min pojechałam do szpitala, zatrzymali mnie na noc, ale nic nie stwierdzili. Rano wypuścili mnie do domu i kazali zgłosić się do Pani doktor co dalej z lekami, bo być może to przez nie miałam problem z sercem(ale lek nie miał nic wspólnego z problemem). Przyjechałam do domu, przespałam się, zjadłam coś i sprawdziłam w internecie, że tego dnia Pani doktor przyjmuje w Bojanie. Bez namysłu tam pojechałam z nadzieją, ze się dostanę. W drodze znowu zaczęło mi bardzo szybko bić serce, ale stwierdziłam, że nie ma sensu zawracać, bo tam na pewno coś poradzą. Po przyjeździe Pani doktor jeszcze nie było, a ja zaczęłam się źle czuć. Gdy przyszła Pani doktor powiedziałam co się dzieje, a Pani doktor przyjęła mnie od razu (ku niezadowoleniu innych pacjentów), i tu dostałam diagnozę: częstoskurcz serca..... zaczęłam płakać, szybko podłączono mnie pod ekg i chciano dzwonić po karetkę, ale się nie zgodziłam bo przyjechało by po mnie Wejherowo. Zadzwoniłam po rodzinę, w między czasie Pani doktor napisała co powinnam zrobić i gzie udać. Gdy trafiłam z zapisem ekg i informacją od Pani doktor w szpitalu natychmiast przyjęto mnie na oddział, podano leki, zrobiono inne badania, a dwa tygodnie później przeszłam zabieg ablacji. I muszę przyznać, że każdy lekarz (w dwóch szpitalach) powiedział mi, że miałam szczęście, że trafiłam na tak "ogarniętą kobietę" w przychodni, bo dzięki temu zapisowi ekg było wiadomo, co mi jest i co dalej robić. Gdyby nie Pani doktor, która przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji, nie chciała ode mnie ani grosza i poświęciła mi prawie godzinę mimo, że miał innych pacjentów ŻYJĘ!!! I nie muszę brać żadnych leków!! Miałam Wielkie Szczęście, że trafiłam na Panią Doktor!!! Jestem jej ogromnie wdzięczna!!! Dziękuję!!!!

Pani Doktor, chcialam do Pani wysłać list, ale zobaczyłam ze jest forum o Pani. Przed operacja bylam specjalnie z wizyta u pani by sie pożegnać. Tak strasznie sie bałam, a Pani wie dlaczego... Dzis chce Pani podziękować tą drogą za nowe i dobre życie:) nie mam słów, które mogłyby opisać to co Pani zawdzięczam. KOCHAM PANIĄ - Katarzyna Harkowska. Przepraszam, że tą drogą, ale jestem zbyt daleko. A dla innych mam tylko krótką informację - KOBIETA CUD!!!!

Doświadczony,wnikliwy endokrynolog. Czujny lekarz.Pani dr Zdanowska- Filipczak pierwsza zwróciła uwagę na wysokie krwinki kwasochłonne w morfologii, mimo że utrzymywały się od wielu lat nikt z lekarzy rodzinnych, kardiolog,dermatolog, okulista nie zwrócił na to uwagii.Okazało się,że od dawna jestem zarażona toksokarozą i z tego wynikają moje problemy.PANI DOKTOR BARDZO DZIĘKUJĘ, JESZCZE RAZ,TEŻ TĄ NIETYPOWĄ DROGĄ.Marzena Podgórka.

Witam wszystkich! Dziwią mnie złe komentarze o Pani dr Zdanowskiej. Jestem jej pacjentką od samego początku jej pracy w Szpitalu na Zaspie, i nigdy wcześniej nie trafiłam na tak pozytywną osobę. Jest to lekarz z powołania i zamiłowania, jest bardzo uprzejma i zawsze wszystko wytłumaczy. Zyczyłabym sobie i wszystkim pacjentom takiego lekarza na każdym kroku. Bardzo polecam. Pani doktor, życzę Pani przede wszystkim spokoju i wytrwałości, i dziękuję za opiekę na tak wysokim poziomie. Pacjentka Gabriela Orłowska

Witam wszystkich!

Witam, Nie wiem sama od czego zacząć .Chciałabym jednak poinformowac wszystkich szukających pomocy ,aby nie wahali się ani trochę przedwizytą u Pani doktor Jolanty Zdanowskiej Filipczak.To ona jako pierwsza i jedyna postawiła wstępnie trafną diagnozę mojej poważnej choroby.(Bo przez dwa lata nikt nie wpadł na taki pomysł.Dla wszystkich byłam zdrowa). Powiedziała mi o chorobie o której nie miałam pojęcia ,że istnieje.Zmobilizowała i wymusiła pójście do do szpitala gdzie potwierdzono jej podejrzenia.Teraz jestem po wszystkich badaniach,leczę się i czekam na operację.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. A Pani doktor W Nowym ...

Witam,
A Pani doktor W Nowym Roku pragnę złożyć żarliwe życzenia:
szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia

podczas mojej choroby (nadczynność tarczycy) spotkałem wielu endokrynologów, korzystałem głównie z wizyt w gabinetach prywatnych, wydałem fortunę bez zadawalających efektów. Dopiero Pani dr Zdanowska okazała się naprawde kompetentnym specjalistą, szybko postawiła trafną diagnozę i sprawnie zaplanowała dalsze leczenie w placówce publicznej. dziś jestem po operacji, czuję się zdecydowanie lepiej, w dalszym ciągu jestem pod kontrolą pani doktor. Polecam z czystym sumieniem

Witam! Czytam komentarze i sama postanowiłam też napisać( nigdy wcześniej nie wystawiałam"ocen" lekarzom), gdyż przykro czytać niemiłe słowa o pani doktor. Zanim trafiłam do pani doktor, do Żukowo, chodziłam do innego endokrynologa, który poświęcał mi około 5 minut, tzn; sprawdził dowód zapłaty za wizytę, wypisał kolejną receptę i kazał przyjść za miesiąc. Kiedy wiec trafiłam do doktor Filipczak poczułam się WYJĄTKOWO. Zbadała mnie, przeprowadziła wywiad, wyjaśniła na czym polega moja choroba i wskazała kierunek leczenia. To dzięki pani doktor zastosowano u mnie prawidłowe leczenie(zasugerowała przyczynę takiego stanu rzeczy). Jestem wdzięczna ...

Witam!
Czytam komentarze i sama postanowiłam też napisać( nigdy wcześniej nie wystawiałam"ocen" lekarzom), gdyż przykro czytać niemiłe słowa o pani doktor. Zanim trafiłam do pani doktor, do Żukowo, chodziłam do innego endokrynologa, który poświęcał mi około 5 minut, tzn; sprawdził dowód zapłaty za wizytę, wypisał kolejną receptę i kazał przyjść za miesiąc. Kiedy wiec trafiłam do doktor Filipczak poczułam się WYJĄTKOWO. Zbadała mnie, przeprowadziła wywiad, wyjaśniła na czym polega moja choroba i wskazała kierunek leczenia. To dzięki pani doktor zastosowano u mnie prawidłowe leczenie(zasugerowała przyczynę takiego stanu rzeczy). Jestem wdzięczna JEJ za to,że za każdym razem ma czas dla mnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Na potwierdzenie tego,że interesuje się losem pacjentów, mogę podać, ze kiedy wróciłam do gabinetu po roku pamiętała moje "problemy" i kojarzyła je ze mną.Życzę wszystkiego dobrego Pani Doktor a Pacjentom Zdrowwi;)