dr Jolanta Zdanowska-Filipczak

Endokrynolog

Wizyta u dr. trwa parę minut i jest bardzo przykra ,Pani dr. jest osobą niemiłą ,nerwową, opriskliwą, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Po każdej wizycie pozostaje niesmak i rozdrażnienie. Chodziłam na wizyty w szpitalu na Zaspie ponieważ ciężko dostać się do dobrego endokrynologa bezpłatnie . Ale to było ponad moje siły przestałam. Nikomu nie polecam leczenia u takiej dr.

Bardzo dobra lekarz,specjalistka w swojej pracy,zawsze życzliwa,miła,zapyta jak się p. czuje? pani dr.wyleczyła mnie z nadczynności tarczycy, jestem bardzo wdzięczna p. doktor. Polecam Panią Doktor Jolantę Zdanowską Filipczak. Jest prawdziwym lekarzem z powołania

dr Zdanowska-Filipczak jest lekarzem godnym polecenia. Byłem u niej co prawda tylko kilka krotnie ,ale zauważyłem znaczą poprawę mojego zdrowia, co potwierdzają tez moje wyniki. Fajne podejście do pacjenta, fachowa wiedza, wszystko tłumaczy co i jak. POLECAM

Pani doktor jest bardzo kompetentna, oddana pacjentom, a przy tym jest fajna i bezposrednia. Efekt leczenia ocenie za jakis czas, bo jestem na etapie ustwiania dawki leku.

U dr Zdanowskiej-Filipczak leczę się od kilku lat. To kompetentny i dociekliwy lekarz. Cierpliwie wypytuje o wszystko i uważnie słucha odpowiedzi. Widać, że naprawdę przejmuje się losem pacjenta. To ciepła i empatyczna osoba. Szczerze polecam.

TAKICH LEKARZY JAK DOKTOR FILIPCZAK TO ZE ŚWIECA SZUKAC TEN KTO OCZERNIA DOKTOR W TYCH KOMENTARZACH TO NIECH LEPIEJ ZMIENI SPECJALISTĘ Z ENDYKRYNOLOGA NA PSYCHIATRĘ BO TAKI LEKARZ JEST MU POTRZEBNY

Chodze do p.doktor juz trzy lata i jeszcze sie nie spotkalam,z przykrym zapachem w gabinecie.Robisz nieprzyjemnosc p.doktor z tym oczernianiem.Jak jestes taka odwazna to czemu piszesz anonimowo,w komputerze ja krytykujesz,a idac do niej to glupa swirujesz.Poprostu wipisz sie od p. doktor i daj miejsce innym osoba.Moje kolezanki potrzebuja tak dobrego lekarza jakim jest pani doktor Jolanta Zdanowsk-Filipczak.Ja bardzo dziekuje za to,ze stanela pani na mojej drodze.Wyrazy szacunku za tak dobra prace ktora pani doktor nam poswieca i jeszcze raz dziekuje!

Wspaniała p.doktor/ Dzięki niej moja córka żyje/to nie przesada/ trafiła do szpitala w stanie krytycznym udało się zatrzymać chorobę/lekarze twierdzą,że za chwilę mogło dojść do przełomu tarczycowego a wtedy mogło to się dla niej skończyć tragicznie/dzięki p.doktor wszystko wraca do normy wiem,ze przed nią daleka droga do zdrowia ale dzięki p.doktor śpię już spokojnie.Powiem jeszcze,że p,doktor interesowała się córką po wizycie dała jej tel,żeby ją powiadomiła czy jest już w szpitalu,Dla mnie to Doktor z krwi i kości wie co to przysięga Hipokratesa.Po stokroć polecam dr.Jolanta Zdanowska-Filipczak.Pani doktor dziękuję pani za Natalię / M.S

polecam Panią Doktor :) Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Miła, sympatyczna i co najważniejsze wie jak leczyć.

Ludzie Wam to w głowie się poprzewracało co to za różnica jak kto pachnie ważne żeby dobrze leczył- chyba po to idzie się do lekarza?! Według mnie bardzo rzetelny i pomocny lekarz.