dr Jolanta Zdanowska-Filipczak

Endokrynolog

Cieszę się, że po wielu latach tułaczki po beznadziejnych endokrynologach (niemiłych, łasych na pieniądze itp.) trafiłam do Pani Doktor. Pomimo ogromu pacjentów, jaki czeka w kolejce (nie ukrywam, że poślizgi czasowe bywają dość znaczne, jednak świadczy to o poziomie wizyty i podejściu lekarza do pacjenta), zawsze bardzo szczegółowo omawiamy moje wyniki, samopoczucie, oczekiwania, wymieniamy uwagi. Jestem zawsze dokładnie zbadana i mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Przeprowadza osobiście badania USG, więc tym lepiej zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia pacjenta. Pani Doktor odpowie na każde moje pytanie, rozwieje wątpliwości, świetnie dobierze dawki leków (nawet, gdy mnie wydaje się, że poprzednio było już ok.). Jako jedyny endokrynolog pyta mnie, czy chcę zajść w ciążę, czy nie - bierze to pod uwagę przy korekcie dawki (zależnie od wyników).
Czytałam różne opinie o Pani Doktor, ale zapewniam, że jak każdy z nas, jest człowiekiem i ma tak jak my lepsze i gorsze chwile. Generalnie - ja się od Pani Doktor nie wypiszę :)

Lekarka kompetentna, konkretna, pełna empatii i zainteresowania. Zdecydowanie polecam!

Polecam, bardzo kompetentna Pani doktor :)

Polecam, bardzo kompetentna Pani doktor :)

Pani Doktor prowadzi mnie od ładnych kilku lat. Pod jej opieką udało się opanować moją hiperprolaktynemię, czego nie udało się osiągnąć innym lekarzom przez 15 lat. Zawsze w trakcie wizyty okazywała zainteresowanie objawami i samopoczuciem, cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Po poprzednim prowadzącym endoktynologu byłam MILE zaskoczona zaangażowaniem Pani Doktor. Bardzo wysoko oceniam jej kompetencje zawodowe, kulturę osobistą oraz podejście do pacjenta. Wdzięczna pacjentka K.K.

Wdzięczna pacjentka K.K.

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Bardzo wysoko oceniam jej kompetencje i zaangażowanie. Polecam innym pacjentom.Nawiązując do wcześniejszych wpisów na temat higieny, zalecałbym pacjentom częściej używać wody i mydła a nie oszukiwać się perfumami i dezodorantami. W.F.

W.F.

Polecam, bardzo miła i kompetentna Pani Doktor, Wszystko wytłumaczyła co i jak będzie leczone.

jakiś skandal! czeka się miesiące na wizyte ( no ok rozumiem nfz'u się nie przeskoczy) ale lekarka mogłaby poświęcić czas pacjentowi, zrobić wywiad zainteresować się samopoczuciem a nie tylko zobaczyć wyniki i dać recepte na leki. mam hashimoto i źlę się czuję po tym euthyroxie 75 ale Pani Endokrynolog to wg nie interesuje....zdecydowanie nie polecam

Dzięki Pani Doktor w ciągu kilku miesięcy moja tarczyca wróciła do normy za co jestem jej bardzo wdzięczna. Szczerze polecam warto spróbować ... Agnieszka B.

Agnieszka B.

w trakcie rozmowy Pani Doktor pomogła mi zrozumieć mają chorobę i objawy innej choroby, dzięki temu poszłam do innego lekarza (kardiologa) i zapobiegła poważnym skutkom choroby serca.

Bardzo miła i kompetentna lekarka, a chodziłam wcześniej do kilku innych i nie byłam tak zadowolona jak z obecnej.Szczerze polecam!!!