lekarz Jolanta Żebrowska

JESTEM ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR.JEST SWIETNYM LEKARZEM.MILA, UPRZEJMA I POSIADA ODPOWIEDNIA WIEDZE.

kompetentna, rzeczowa, miła pani doktor. W moim odczuciu idealnie porowadzi ciąże.

jest to lekarka ktora nie interesuje sie pacjentem , zaniedbuje pacjenta

jest to lekarka ktora nie interesuje sie pacjentem , zaniedbuje pacjenta

Bardzo mile wspominam wizytę u dr Żebrowskiej, mimo wcześniejszych obaw, wyszłam zadowolona

od poczatku ciazy czuje sie jak na kazdej wizycie jak wrzód na du** pani doktor, najpierw jak krwawilam to owszem przepisala luteine ale dalo sie odczuc, ze co w tym strasznego jak nie donosze ciazy... potem dlugo nie zakladala karty ciazy, nastepnie dlugo prosilam ja o skierowanie na badanie odczyn Coombsa, mialam 2 skierowania na usg i to jest na plus ale na ostatniej wizycie spytala po co przyszlam? nie dala skierowania na badania, nie powiedziala kiedy nastepna wizyta ani nie wspomniala nic na temat badania na glukoze... p.s. jak ...

p.s. jak nie moglam kilka lat zajsc w ciaze to zbadala mnie owszem i wyslala meza na badanie nasienia i to wszystko
szkoda, myslalam, ze bedzie to moja lekarka