lekarz Jowita Hrycyna

3,2
3,2

Poszłam do dr Jowity, ponieważ została mi ona polecona jako dobry i miły ginekolog. Chodziłam do niej, z racji tego, że miałam wciąż problemy z infekcja. Miałam nadzieje, że pomoże mi się pozbyć tego paskudztwa. Infekcja pomimo ciągłego leczenia trwała już 8 miesięcy, leki praktycznie odstawiałam tylko na czas okresu później szłam do Pani dr mówiąc, że dolegliwości są w dalszym ciągu, a ona ciągle przepisywała mi co róż to inne leki w ciemno, mówiąc w kółko, że trzeba zrobić posiew. Posiewu nie zrobiła do dzisiaj pomimo tego, że ją prosiłam, a ja zostałam z niewyleczoną infekcją. W dodatku przy jednej wizycie mówiła, że wygląda jej to na infekcje bakteryjną natomiast przy drugiej, że jest to chyba jednak infekcja grzybicza. Nie mając za każdym razem pewności wypisywała leki. Czy nie lepiej jest od razu zrobić posiew i dać leki, które naprawdę pomogą, a nie zwlekać z tym tyle czasu i dawać mi te leki zupełnie niepotrzebnie? Powiedzmy sobie szczerze, że przyjmowanie tych leków non stop, nie jest zbyt zdrowe. Przez cały okres jaki dr Hrycyna mnie "leczyła" nie zostałam skierowana na żadne badanie ani nie zostało mi ono zrobione przez dr, oprócz podstawowego badania ginekologicznego. Niestety z tego powodu jestem zmuszona zmienić lekarza. Poza tym dr podczas wizyty bardzo miła i sympatyczna, ale to chyba nie jest tutaj najważniejsze. Pod względem podejścia do pacjenta jest super.

Prowadziła moje dwie ciąże, które skończyły się pozytywnie pomimo różnorakich problemów, z którymi się borykałam w tych okresach. Zawsze brała pod uwagę moje osobiste wątpliwości i uwagi, czego nie znalazłam u innych lekarzy. Cierpliwa, spokojna, wszystko wytłumaczy, pokaże. Gdy trzeba poinformuje o zagrożeniach, ale często też i pocieszy:) Można nawiązać kontakt jak kobieta z kobietą, a nie tylko z pacjentem. Polecam!

Pani dr olewa totalnie swoje pacjentki!! Nie dość że co miesiąc spóźnia się, to do tego w pierwszej kolejność przyjmuje swoje koleżanki. Na ostatniej wizycie w 21 tyg ciąży miałam mieć robione usg połówkowe , Pani dr zaczęła wykonywać badanie a po ok minucie stwierdziła, że dziś go jednak nie zrobi bo dzidzia jest odwrócona plecami a ona już nie ma czasu!! (Ale oczywiście wziąść sobie kartkę z mojej książeczki miała czas dopisując sobie na niej min wykonanie usg!). Powiedziała że wyniki dotyczące tego co zdążyła zobaczyć -opis usg - dostanę za miesiąc bo a na to też juz nie ma czasu a na usg połówkowe mam przyjść w następnym miesiącu. Więc po miesiącu oczekiwania na tą wizytę nie dowiedziałam się niczego na temat mojego dziecka, nie wiem czy się prawidłowo rozwija, jakie jest duże i czy w ogóle wszystko jest ok czy nie - do wiem sie tego za miesiąc (pewnie o ile wtedy pani dr znajdzie chwilę czasu) - tylko że z a miesiąc te informacje będą już do niczego!! W każdym razie ja po tej wizycie się już do tej Pani Dr więcej nie wybieram i zmieniam lekarza prowadzącego, który będzie się interesował mną i moim dzieckiem! NIE POLECAM!!!!

Pani doktor to osoba kompetentna a ponadto uprzejma, ciepła i wspierająca. Prowadziłam u niej ciążę- szeroka, aktualna wiedza. Rodziłam na Klinicznej i mówili, że miałam zrobione w ciąży wszystkie badania, które nalaży. Czułam , że jestem pod profesjonalną opieką. Zawsze znalazła czas, żeby mnie przyjąć, nawet poza gabinetem prywatnym. Dlatego chciałam jej jeszcze raz podziękować za pomoc i zaangażowanie w hodowli:) mojego synka. Pozdrawiam Panią.

lekarka b. mila i ogolnie nie mam nic do niej tylze nie rozpoznala na usg bardzo widocznej wady dziecka. Wedlug mnie brakuje jej po prostu doswiadczenia, czesto niepotzrebnie wysyla do szpitala-stresujac, natomiast tego co widzial kazdy lekarz w szpitalu na usg ona nie zobaczyla prze 9 miesiecy.

po prostu rzetelny i uprzejmy fachowiec.Polecam!!!

po prostu rzetelny i uprzejmy fachowiec.Polecam!!!

Dzięki niej poroniłam, bo nie chciało jej się przeprowadzić wywiadu - długość cyklu, owulacja itp. Założyła, że w pęcherzyku nie pojawi się zarodek i nie wspomogła rozwoju wczesnej ciąży progesteronem, który nie zaszkodziłby, jeśli pęcherzyk miałby być pusty to by takim pozostał. No ale to wymagało poświęcenia dodatkowych 5 minut. Wysłała mnie do domu i kazała się zgłosić za 2 tygodnie. Niestety, wtedy ledwo żywy jeszcze zarodek już obumierał. A najprawdopodobniej, progesteron zapisany przy I wizycie mógłby uchronić mnie przed poronieniem.....

Byłam pierwszy raz u ginekologa i bardzo się bałam pierwszego badania. Wyszłam.....zadowolona!!!Pani doktór pokazała mi gabinet, opowiedziała o badaniu, które było delikatne, zbadała piersi. Super!!!

Jestem bardzo zadowolona, kompetentnie i uprzejmie. Prowadzilam u Pani doktor ciaze, sluzyla wsparciem i informacja rowniez w swoim wolnym czasie.polecam

bardzo dobry lekarz, prowadzi mi ciaze i mam do niego zaufanie. polecam

bardzo dobry lekarz, prowadzi mi ciaze i mam do niego zaufanie. polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med