lek. dent. Jowita Kaczmarek

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Z całego serca polecam dr Kaczmarek. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, co dla mnie jest niezmiernie ważne. Pani Jowita wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, cechuje ją pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatia.

Pani Jowita jest wspaniała. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Od dwóch lat razem z moim partnerem korzystamy jedynie z jej usług - jest przemiła, profesjonalna i oszczędza swoim pacjentom bólu. Polecam!!

Ten dział medycyny zawsze kojarzył mi się strasznie.Zawsze trafiałem chyba na nieodpowiednią osobę.Dlatego też leczyłem się sam:) wata ,itd..... Aż pewnego dnia syn powiedział mi " tato Ty się boisz Pani Jowity???...ale siara... Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie opisała mi mój problem i jak będzie wyglądało leczenie.Jeżeli chodzi o borowanie/rwanie zęba to Pani Jowita dobiera tak znieczulenie że ...

Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie opisała mi mój problem i jak będzie wyglądało leczenie.Jeżeli chodzi o borowanie/rwanie zęba to Pani Jowita dobiera tak znieczulenie że takie rzeczy okazują się jednak całkowicie bezbolesne.
I jeżeli Pani Doktor powie że ząb jest wyleczony to można być pewnym że ten ząb jest już zdrowy. Do tego odpowiednia muzyka w tle i człowiek może nawet sobie drzemkę zrobić w trakcie leczenia zęba .Wyczytałem gdzieś w opiniach że do Pani Jowity wraca się z uśmiechem na twarzy . Mogę to w 100% potwierdzić.Lekarz który profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do pacjenta.
Jeżeli ktoś szuka profesjonalisty to tylko do Pani Jowity,a z pewnością nie będzie zawiedziony .
A ja dopiero za 1/2 do kontroli,bo na dzień dzisiejszy mam wszystko wyleczone....

Panią doktor będę polecać wszystkim, którzy będą chcieli zadbać o swoje uzębienie. Profesjonalnie i kompleksowo leczy zęby. Bez bólu i nieprzyjemności. Jakość przekracza oczekiwania. Do tego doskonały kontakt, empatia, troska i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wypełnienia są zawsze estetyczne i niewidoczne. Idealnie odtworzone kształty zębów - nie do odróżnienia od naturalnych. Jak raz pójdziesz, to już zawsze będziesz wracać!!!

Potwierdzam wszystkie poprzednie komentarze. Bardzo dobry, sprawdzony dentysta, na dodatek z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Moja córka (7 lat) po wyleczeniu u Pani doktor 4 dziur w zębach mlecznych (wszystko bez znieczulenia, w tym 1 zatruwanie zęba), nadal jest w stanie zrezygnować z zabawy w domu, jeśli alternatywą jest wyjazd do gabinetu i możliwość choćby posiedzenia sobie na fotelu dentystycznym w ramach przeglądu. Polecam wszystkim rodzicom mającym kłopot z wyborem pierwszego dentysty dla dziecka. A i ja, ofiara wielu poprzednich stomatologów, nie muszę już dłużej szukać sprawdzonego lekarza. Polecam uczciwie!

U lepszego dentysty jeszcze nie byłam! Każdą dziurę zobaczy! Stosunek ceny do jakości zdecydowanie na korzyść pacjentów!

Fachowa, rzetelna, zauważy każdy ubytek:) Jestem zadowolona z jakości usług pani doktor i szczerze polecam!

Swietna, sympatyczna, cierpliwa kobieta :) Polecam!! Trafilam z polecenia znajomych i polecam dalej.

Stomatolog, do którego chodzi się z przyjemnością a nie ze strachem. Uratowała mi zęba, który inny lekarz chciał wyrwać, bo ''nic się nie da zrobić''. A jednak da się.

Powtarzam sie po innych komentarzach, ale taka jest prawda: przesympatyczna, uśmiechnięta osoba i kompetentny doświadczony lekarz. Niesamowita cierpliwość do dzieci (zwłaszcza mojego starszaka). Obecnie leczy się u niej cała rodzina

Niesamowita cierpliwość do dzieci (zwłaszcza mojego starszaka).
Obecnie leczy się u niej cała rodzina