lek. dent. Jowita Kaczmarek

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bardzo polecam - duża cierpliwość do dzieci, dużo uśmiechu, profesjonalne podejście, dobrze, nowocześnie wyposażony gabinet. Możliwość zrobienia zdjęcia zęba na miejscu. Po wyleczeniu ząbków synkowi, wyleczyłam wszyskie moje. Koszt wypełnienia dzieci = 50 zł, dorośli - zawsze płaciłam 100 zł, 20 zł znieczulenie. Bez naciągania.

Bardzo dobry stomatolog. Pani Jowita uratowała mi zęba zniszczonego przez innego stomatologa.

Moje dziecko po pierwszej wizycie powiedziało,że kocha Panią doktori że do innej nie pójdzie.Syn miał wówczas 5 lat

Przesympatyczna pani doktor, wyrozumiała i bardzo kompetentna. Zacząłem leczyć się u Niej gdy jeszcze nie przyjmowała w swoim gabinecie, teraz kontynuuję wizyty - nie zamieniłbym na żadną inną stomatolog!

Pełen profesjonalizm!!!! Polecam, przez duże "P"

Pełen profesjonalizm!!!!
Polecam, przez duże "P"

Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor. Potrafi wysłuchać pacjenta i zaproponowac leczenie indywidualne, dopasowane do potrzeb. Leczy bardzo starannie i estetycznie, zrobiłam u niej plombę w jedynce z przodu i nic nie widać, jestem bardzo zadowolona, polecam!

Bardzo sympatyczna Pani Doktor i jednocześnie kompetentna. Widać, że zna się na swojej pracy, ma odpowiednie podejście do pacjentów (jak również do dzieci). Trafiłam do niej z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Leczę się u niej ja i mój syn.