lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewskalek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od ...

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 r. Szczególne miejsce w obszarze jej zainteresowań stanowi choroba okluzyjna, rehabilitacja stawu skroniowo – żuchwowego oraz protetyka. W trakcie leczenia ma bardzo szerokie i holistyczne spojrzenie na wszystkie problemy zdrowotne Pacjenta. Systematyczny udział w wielu konferencjach i szkoleniach połączony z wieloletnią praktyką zawodową stanowią solidną podstawę dla kompleksowej analizy i leczenia pacjenta. W trakcie leczenia szczególny nacisk zwraca na prawidłową okluzję, czyli relację pomiędzy zębami górnymi i dolnymi, oraz prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego. W swojej codziennej pracy pomaga Pacjentom z problemem ścierania i zaciskania zębów, a także z dolegliwościami bólowymi głowy oraz szumami w uszach. Dr Zakrzewska jest także bardzo chętnie odwiedzana przez Pacjentów, którzy bardzo boją się wizyty u stomatologa. Jest także laureatką konkursu Dentysta Roku – III miejsce w woj. Pomorskim. Uzyskała Laur Pacjenta za rok 2015/2016 a także Certyfikat Jakości Portalu „Znany Lekarz.pl”. W ostatnim czasie jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce ukończyła Curriculum z Zakresu Gnatologii i Okluzji w Interdyscyplinarnej Stomatologii. Dzięki temu jeszcze lepiej potrafiła pomagać naszym Pacjentom i kompleksowo zajmować się ich zdrowiem. Doktor jest doskonałym wyborem dla Pacjentów, którzy chcą kompleksowo zająć się zdrowiem swoich zębów z uwzględnieniem prawidłowo funkcjonującego narządu żucia.

Wykonywane badania:
- Badanie stawu skroniowo – żuchwowego

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Nagrody i wyróżnienia:
- Dentysta Roku 2013

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Serdecznie polecam Panią doktor jeszcze nigdy nie miałam tak omówionych wszystkich problemów w mojej buzi. Wiedza na wysokim poziomie podejście kompleksowe super zespół w tej klinice mają wszystkich specjalistów na miejscu. I jeżeli się komuś wydaje ze ilość znalezionych problemów w buzi to kwestia naciąganie to niech przestanie chodzić to lataczy dziur tylko do kompleksowych stomatologów którzy znają się na swoim fachu a przede wszystkim myślą! !! Jeszcze raz dziękuję

Bardzo kompetentna pani doktor. Wszystko mi dokładnie wyjaśniła zanim zaczęła leczenie a potem bezboleśnie pozbawiła moje zęby próchnicy ;) Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

Lekarz godny zaufania, wytłumaczy wszystko w czytelny sposób - solidna robota. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog