lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewskalek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od ...

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 r. Szczególne miejsce w obszarze jej zainteresowań stanowi choroba okluzyjna, rehabilitacja stawu skroniowo – żuchwowego oraz protetyka. W trakcie leczenia ma bardzo szerokie i holistyczne spojrzenie na wszystkie problemy zdrowotne Pacjenta. Systematyczny udział w wielu konferencjach i szkoleniach połączony z wieloletnią praktyką zawodową stanowią solidną podstawę dla kompleksowej analizy i leczenia pacjenta. W trakcie leczenia szczególny nacisk zwraca na prawidłową okluzję, czyli relację pomiędzy zębami górnymi i dolnymi, oraz prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego. W swojej codziennej pracy pomaga Pacjentom z problemem ścierania i zaciskania zębów, a także z dolegliwościami bólowymi głowy oraz szumami w uszach. Dr Zakrzewska jest także bardzo chętnie odwiedzana przez Pacjentów, którzy bardzo boją się wizyty u stomatologa. Jest także laureatką konkursu Dentysta Roku – III miejsce w woj. Pomorskim. Uzyskała Laur Pacjenta za rok 2015/2016 a także Certyfikat Jakości Portalu „Znany Lekarz.pl”. W ostatnim czasie jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce ukończyła Curriculum z Zakresu Gnatologii i Okluzji w Interdyscyplinarnej Stomatologii. Dzięki temu jeszcze lepiej potrafiła pomagać naszym Pacjentom i kompleksowo zajmować się ich zdrowiem. Doktor jest doskonałym wyborem dla Pacjentów, którzy chcą kompleksowo zająć się zdrowiem swoich zębów z uwzględnieniem prawidłowo funkcjonującego narządu żucia.

Wykonywane badania:
- Badanie stawu skroniowo – żuchwowego

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Nagrody i wyróżnienia:
- Dentysta Roku 2013

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

jestem po drugiej wizycie więc teraz można podsumować współpracę którą oceniam badzo pozytywnie. Pani Zakrzewska ma genialne podejście do pacjenta, umie uspokić i ogromną wiedzę i fach w rękach. Rzadko oceniam lekarzy, ale w 100% Pani doktor zasługuje na polecenie innym osobom

Serdecznie polecam Panią doktor jeszcze nigdy nie miałam tak omówionych wszystkich problemów w mojej buzi. Wiedza na wysokim poziomie podejście kompleksowe super zespół w tej klinice mają wszystkich specjalistów na miejscu. I jeżeli się komuś wydaje ze ilość znalezionych problemów w buzi to kwestia naciąganie to niech przestanie chodzić to lataczy dziur tylko do kompleksowych stomatologów którzy znają się na swoim fachu a przede wszystkim myślą! !! Jeszcze raz dziękuję

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Dr. Jowita Żebrowska-Zakrzewska to lekarz, którego mogę polecić z całą odpowiedzialnością! W gabinecie dr. Jowity - DentiCo leczę się od wielu lat. Dr przedstawia plan leczenia, w którym proponuje różne: tańsze, droższe, dobre i najlepsze alternatywy leczenia. Jeżeli chcecie mieć piękny uśmiech, to nie skaczcie po innych gabinetach z tanimi, byle jakimi materiałami, w których może oszczędza się na wielu rzeczach - może steylizacji?. DentiCo to miejsce warte polecenia! Polecam stronę dentico.eu i galerię prac - to są dobre przykłady co może zrobić dr Jowita. Ceny są też na przystępnym poziomie. p.s. Jeżeli ktoś chodzi raz na kilka lat do dentysty (zaklejdziury) a nie do stomatologa, którym jest dr Jowita, to niech nie pisze takich bredni jak niżej - Polacy dobrzy są w narzekaniu. Jerzeli jeszcze ktoś ma dobre doświadczenia z DentiCo- gabinetem dr Jowity niech się wpisze z opinią - pomagajmy dobrym specjalistom, którzy o nas dbają!

Do doktor Zakrzewskiej chodzę już od kilku lat, chodzi tam również kilku moich znajomych i po prostu nie mogę czytac takich bzdur jakie wypisuje sie na temat Pani doktor....nigdy nie spotkałam się z opisywanym w innych opiniach zachowaniem Pani doktor...nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie rzeczy..chyba zazdrosna konkurencja...ja osobiście jestem zadowolona z usług Pani doktor zawsze poświęca mi czas, pamieta o wszystkim co bylo robione, jest bardzo troskliwa...a co do zdjęć rtg, ja zawsze też mam robione ale Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko i traz jestem pewna że zdjęcie przed każdą praca jest najlepszym rozwiązaniem, przynajmniej jest pewność co się dzieję i czy praca jest właściwie wykonana

W obecnych czasach trudno o dobrego fachowca. A jak się raz takiego znajdzie, to należy się go trzymać! Od kiedy "znaleźliśmy" dr. Jowitę Zakrzewską "nie wypuszczamy jej z rąk" :-)A korzystamy z usług Pani Doktor od kilku lat. Dr. Jowita to prawdziwy skarb. Rzetelna, delikatna, cierpliwa, kompetentna, dokładna. "Chill-out'owy" wystrój przychodni. Czysty i nowocześnie wyposażony gabinet. Dr. Jowita korzysta z wysokiej jakości materiałów. Szczerze polecamy.

Bardzo kompetentna pani doktor. Wszystko mi dokładnie wyjaśniła zanim zaczęła leczenie a potem bezboleśnie pozbawiła moje zęby próchnicy ;) Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

U dr Jowity leczę się wraz z całą moją rodziną już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Doktor podchodzi do wizyty bardzo profesjonalnie i stara się zawsze udzielić wyczerpujących wyjaśnień na trapiące mnie pytania, poza tym znieczulenie- mucha nie siada;)nigdzie nie były tak delikatne.

Witam chciałam się również podzielić moją opinią na temat dr Jowity Żebrowskiej-Zakrzewskiej. Od lat leczy mnie i moja rodzinę i nie zdarzyło się jeszcze aby po leczeniu zębów były jakieś komplikacje. Zawsze wszystko mi wyczerpująco tłumaczy i omawia stan zębów przy użyciu zdjęcia rtg i kamery. Odkąd leczę się u dr Jowity nie straszna mi wizyta u dentysty ;)