lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewskalek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od ...

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 ...

Byłem na wizycie ok Lipca - zabieg trwał ok 1h. Ankieta medyczna i odrazu do pracy. Nic nie pamietam co było mi mówione, podejście Pani dr. bardzo dobre ale język był zbyt skomplikowany - same stwierdzenia medyczne i zero informacji przed jak i po.

jestem po drugiej wizycie więc teraz można podsumować współpracę którą oceniam badzo pozytywnie. Pani Zakrzewska ma genialne podejście do pacjenta, umie uspokić i ogromną wiedzę i fach w rękach. Rzadko oceniam lekarzy, ale w 100% Pani doktor zasługuje na polecenie innym osobom

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Serdecznie polecam Panią doktor jeszcze nigdy nie miałam tak omówionych wszystkich problemów w mojej buzi. Wiedza na wysokim poziomie podejście kompleksowe super zespół w tej klinice mają wszystkich specjalistów na miejscu. I jeżeli się komuś wydaje ze ilość znalezionych problemów w buzi to kwestia naciąganie to niech przestanie chodzić to lataczy dziur tylko do kompleksowych stomatologów którzy znają się na swoim fachu a przede wszystkim myślą! !! Jeszcze raz dziękuję

Bardzo kompetentna pani doktor. Wszystko mi dokładnie wyjaśniła zanim zaczęła leczenie a potem bezboleśnie pozbawiła moje zęby próchnicy ;) Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

Z pewnością zabiorę tam moją całą rodzinę. Polecam

Lekarz godny zaufania, wytłumaczy wszystko w czytelny sposób - solidna robota. Polecam!

Od wielu lat chodze na zabiegi do gabinetu Pani Jowity Zakrzewskiej. Zawsze moglem liczyc na fachowa pomoc. Dzieki milej atmosfera,jaka tam panuje, zapomina sie o problemie z jakim sie przyszlo! Serdecznie polecam,poniewaz DrJowita jest wyjatkowym lekarzem! Grzegorz

Od wielu lat chodze na zabiegi do gabinetu Pani Jowity Zakrzewskiej.
Zawsze moglem liczyc na fachowa pomoc.
Serdecznie polecam,poniewaz DrJowita jest wyjatkowym lekarzem! Grzegorz

W obecnych czasach trudno o dobrego fachowca. A jak się raz takiego znajdzie, to należy się go trzymać! Od kiedy "znaleźliśmy" dr. Jowitę Zakrzewską "nie wypuszczamy jej z rąk" :-)A korzystamy z usług Pani Doktor od kilku lat. Dr. Jowita to prawdziwy skarb. Rzetelna, delikatna, cierpliwa, kompetentna, dokładna. "Chill-out'owy" wystrój przychodni. Czysty i nowocześnie wyposażony gabinet. Dr. Jowita korzysta z wysokiej jakości materiałów. Szczerze polecamy.

Profesjonalizm, precyzja, skuteczność i co ważne świetna, bezstresowa atmosfera. Dodatkowym atutem są kontaktowe, przemiłe i zawsze w dobrych humorach panie z obsługi. Czysta przyjemność :)