lekarz Józef Bieguszewski

1,8
1,6
1,4
1,5

Ten lekarz to jedna wielka pomyłka, słoma z butów wystaje, diagnozy bez badań, prawie jak proroctwa, on pan ma raacje ty bezwartosciowe gowno tak sie go odbiera nie polecam i nigdy nie pojde. jest nie profesjonalny sprawa mu przyjemnosc jak pacjentka jest rozebrana, zamiast badac piersi to je glaszcze. Jest po prostu obrzydliwy. Nigdy więcej nie chce miec zadnej stycznosci z tym czlowiekiem.

Stanowczo odradzam!!! Totalny brak szacunku do drugiego człowieka, miałam wrażenie , że Pan doktor wręcz czerpie przyjemnosc z faktu , iz kobieta musi sie rozebrac . Nigdy jakikolwiek ginekolog nie sprawil mi takiego bólu przy rutynowym badaniu. O badaniu palpacyjnym piersi nie wspomne...brak kompetencji, wiedzy,empatii. Nie wiem dlaczego tacy ludzie jeszcze sa zatrudniani!!

Odradzam stanowczo! Właśnie jestem po wizycie na NFZ. Na powitanie "dzień dobry" odpowiada "to się okaże". Cały czas pretensjonalny ton. Jak zobaczył u mnie wkładkę domaciczną to zrobił się jeszcze bardziej niemiły. Kazał mi to paskudztwo wyciągnąć i powiedział,ze ktoś mnie nieźle przerobił. Traktował mnie, jakbym była jakaś upośledzona. Ten lekarz to pomyłka. Nigdy więcej...! Gbur, jakich mało.

Nie polecam!!! Weterynarz!!! W dodatek beznadziejny! Nerwowy. Niekompetentny. Nie umie zrobić USG. Więcej do niego nie pójdę.

JESZCZE NIE BYŁAM U GORSZEGO LEKARZA... JESTEM PO USUNIĘCIU LEWEGO JAJOWODU(CIĄŻĄ POZAMACICZNA) I WRAZ Z WYPISEM DOSTAŁAM ZALECENIE ZROBIENIA BADANIA DROŻNOŚCI DRUGIEGO JAJOWODU, ALE PAN DOKTOR UZNAŁ, ŻE SZPITAL CHCE WYŁUDZIĆ PIENIĄDZE Z NFZ BO DRUGI JAJOWÓD JEST NA PEWNO DROŻNY!!!! A GDY POPROSIŁAM BO BADANIE USG(MIAŁ W GABINECIE URZĄDZENIE DO USG), BO BOLI MNIE BRZUCH PO STRONIE, GDZIE BYŁA OPERACJA LEKARZ UZNAŁ, ŻE PO BADANIU ON WIE ŻE WSZYSTKO JEST OKI, BO JESTEM TAKA SZCZUPŁA I WSZYSTKO MÓGŁ ZBADAĆ...BYŁAM JUŻ U INNEGO LEKARZA I OKAZAŁO SIĘ, ŻE MAM POLIPA- DOBRZE ŻE POSZŁAM BO PAN BIEGUSZEWSKI UWAŻA SIĘ CHYBA ZA BOGA I NIE UZNAJE BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH.... POKAZAŁ SWOJĄ PROFESJONALNOŚĆ, JAK POWIEDZIAŁAM MU ŻE MIAŁAM DWA PORONIENIA, "LEKARZ" DO MNIE NO TAK, CO ROK TO PROROK.....

STANOWCZO NIE POLECAM ! Źle wyznaczył tydzień ciąży, kazał wykonywać skoki do wody na basenie. Miałam wrażenie że pacjentki przyjmuje na zasadzie hurtowej, byle jak i byle jak najszybciej. Zamiast cieszyć się wizytą - że dowiem się coś o moim maluszku, czy dobrze się rozwija, to stresowałam się niemiłym lekarzem, i każdorazowym bolesnym naciskaniem na brzuch. BEZNADZIEJA!

nigdy więcej, nieuprzejmy i arogancki, nigdy znajomej nie polecę ani sama nie pójdę

Dzieki niemu urodzila sie nam corka... a bylo to przed 26 laty.... Zasluzyl na nasza dozgonna wdziecznosc.

Dzieki niemu urodzila sie nam corka...
a bylo to przed 26 laty....
Zasluzyl na nasza dozgonna wdziecznosc.