lekarz Józef Dmitruczuk

2,6
2,4
2,6
2,7

Polecam bardzo serdecznie bardzo doktor pomógł mojej córce jak miała problem. Godny polecenia fachowiec

Miałam 11-lat zrobił wszystko zebym nie siadła na wózku miałam wirusowe zapalenie kości wspaniały człowiek bardzo go szanuję doktorze dziękuje za wszystko pozdrawiam Beata ZUKOWSKA BYŁA PACJENTKA.

Nie polecam. Zoperowal mnie w ciemno bez sprawdzenia wyniku. W konsekwencji uszkodził mi jeszcze bardziej rękę. Potrzebna była druga operacja. Ale już gdzie indziej.

Wyleczyl mi ostroge pietowa wczesnie bylem u innych lekarzy i nic nie pomoglo godny polecenia dobry fachowiec

Nie polecam, przyjmuje wciaz na Sobieskiego, jak się czekau niego w kolejce to 90 proc dzieciaczkow z czyms wychodzi, jak nue pieluszki to frejka albo szelki, az dziwne że taka ilosc dzieci ma problemy z biodrami, nasze baddanie wygladalo tak : wchodzimy, rozbieram dziecko, bada lewie biodro, slysze no dobrze, bada prawe mowi tu jest dobrze, wraca do pierwszego I slysze jest wada, zalozymy frejke, wiec pytam jaka ta wada, z nadzieją że dowiem sie czegos wiecej. Slysze : TAKA SOBIE prosze ubrac dziecko. Tak czas nam się skonczyl. Pojechalismy prywatniedo inelgo ortopedy, ktory stwierdzil że syn ma wszystko prawidlowo. Nie zakladalismy wiec nic. Syn ma półtora roku, ladnie sam chodzil juz dwa tygodnie przed roczkiem, ma proste równe nóżki bez problemow się porusza

Moja córeczka od urodzenia miała problem z bioderkami. W pierwszym miesiącu życia byliśmy u kilku lekarzy którzy nic nie pomogli a tylko straszyli. W końcu trafiliśmy do Dr. Dmitruczuka który zalecił poduszkę na szelkach i w ciągu 3 miesięcy była duża poprawa aż do pełnego wyleczenia. POLECAM z czystym sumieniem.

nie polecam doktora jak bylam z corka stwierdzil ob stronna wade biderek zlecil szelki mowia ze jest juz zapozno i dziecko nie bedzie chodzic po czym skontaktowalam sie z innym lekarze i podwarzyl ze wcale to tak zle nie wyglada i ma tylko lekko odchylone corka ma 5 miesiecy

nie polecam nikomu tego lekarza dla niego to juz najwyzszy czas na emeryture,mialam bole w rekach i w barku zrobilam przeswietlenie powiedzial ze sa zmiany zwyrodnieniowe,jak poprosilam o skierowanie na tomografie to mnie wyzwal ze on lepiej wie co robic a jednak sie pomylil bo poszlam do innego lekarza zrobilam tomograf kregoslupa szyjnego wyszly przepukliny,na kregoslupie ledzwiowym rowniez a pan doktor twierdzil motal sie ze to gosciec ze choroba jest we mnie zrobil mi blokadyktore nic nie pomogly.nie polecam.

Sympatyczny, swietny fachowiec(przynajmniej mnie prawidlowo postawił rozpoznanie, SPOKOJNY. Godny poleceni