lekarz Józef Dziedzic

Ginekolog położnik, USG

Polecam , super podejście do pacjenta jak widzi że się stresuje to żartuje i potrafi mnie uspokoić a to nie jest łatwe bo jestem nerwus

Pan Józef bardzo kompetentny lakarz niesamowicie uprzejmy, wesoły , uczciwy . Była to moja pierwsza w życiu wizyta strasznie sie balam , byłam bardzo zadowolona z wizyty, od tego czasu mineło 3 lata urodziłam zdrowa córeczke:) POLECAM

Byłam 2 razy u tego pana i niestety bardzo się zawiodłam. Nie mówi nic konkretnego na temat choroby, nie tłumaczy, a jego metody leczenia też pozostawiają wiele do życzenia. Niepotrzebnie wydane pieniądze na wykupienie recepty... Ale to dowiedziałam się dopiero, kiedy poszłam na konsultację do innego ginekologa.

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo uprzejmy, potrafi wszystko wytłumaczyć i wyjaśnić. Polecam

Po wizycie u tego lekarza w Centrum onkologii mam dość,teraz nawet tabliczka na drzwiach mnie boli.

Wspanialy lekarz i czlowiek jednoczesnie. Kompetenty, mily , konkretny, uprzejmy i bardzo ludzki. Dokladnie wysluchuje. Wszystkie badania robione są na czas. Wlacza wszystkie mozliwe srodki by wyleczyc z choroby np. stany zapalne. Do prowadzenia ciazy jest niezastapionym lekarzem. Mozan zawsze do niego zadzwonic w razie problemow. Jest bardzo dokladny. Zdecydowanie polecam wszytkim Pana Doktora. :)

Super lekarz.Gorąco polecam!Miły,uprzejmy,kompetentny.Spełnia oczekiwania pacjenta.

Polecam pana doktora, pierwszy raz w zyciu szlam do ginekologa i trafilam akurat do niego, super podejscie do pacjentki, wszystko dokladnie tlumaczyl, swietny lekarz

Kompetentny lekarz. godny polecenia. Poświęca pacjentce stosowną ilość czasu.

Kompetentny lekarz. godny polecenia. Poświęca pacjentce stosowną ilość czasu.

Lekarz uprzejmy i kompetenty. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Godny zaufania. Odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie.