Pan Józef bardzo kompetentny lakarz niesamowicie uprzejmy, wesoły , uczciwy . Była to moja pierwsza w życiu wizyta strasznie sie balam , byłam bardzo zadowolona z wizyty, od tego czasu mineło 3 lata urodziłam zdrowa córeczke:) POLECAM

Wspanialy lekarz i czlowiek jednoczesnie. Kompetenty, mily , konkretny, uprzejmy i bardzo ludzki. Dokladnie wysluchuje. Wszystkie badania robione są na czas. Wlacza wszystkie mozliwe srodki by wyleczyc z choroby np. stany zapalne. Do prowadzenia ciazy jest niezastapionym lekarzem. Mozan zawsze do niego zadzwonic w razie problemow. Jest bardzo dokladny. Zdecydowanie polecam wszytkim Pana Doktora. :)

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo uprzejmy, potrafi wszystko wytłumaczyć i wyjaśnić. Polecam

Byłam 2 razy u tego pana i niestety bardzo się zawiodłam. Nie mówi nic konkretnego na temat choroby, nie tłumaczy, a jego metody leczenia też pozostawiają wiele do życzenia. Niepotrzebnie wydane pieniądze na wykupienie recepty... Ale to dowiedziałam się dopiero, kiedy poszłam na konsultację do innego ginekologa.

Polecam pana doktora, pierwszy raz w zyciu szlam do ginekologa i trafilam akurat do niego, super podejscie do pacjentki, wszystko dokladnie tlumaczyl, swietny lekarz

Lekarz uprzejmy i kompetenty. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Godny zaufania. Odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie.

Kompetentny lekarz. godny polecenia. Poświęca pacjentce stosowną ilość czasu.

Kompetentny lekarz. godny polecenia. Poświęca pacjentce stosowną ilość czasu.

Super lekarz.Gorąco polecam!Miły,uprzejmy,kompetentny.Spełnia oczekiwania pacjenta.

Odpowiednie podejście do pacjentki. Zdecydowanie polecam

Odpowiednie podejście do pacjentki. Zdecydowanie polecam

lekarz dość dobry. Poleciłabym go gdyż podchodzi kompetentnie do pacjentki.

lekarz dość dobry. Poleciłabym go gdyż podchodzi kompetentnie do pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz