Wyjątkowo przyjemny lekarz. Jeden na cały Stargard porządny lekarz. Byłam już u wielu lekarzy i tylko on jeden zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Inni to same chamy i prostaki a dr Janowski jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie i do tego jest dżentelmenem. Pacjentki traktuje z najwyższą starannością i skupia się na przypadku po to by pacjentkę wyleczyć a nie żeby odbębnić wizytę i skasować pieniądze jak niektórzy. Jestem z niego bardzo zadowolona i będę go zawsze polecała wszystkim paniom które są nie zadowolone z lekarzy w swoich przychodniach.

Jestem pacjentką dok. Janowskiego od 26 lat. Bardzo wysoko cenię Jego profesjonalizm. Jest bardzo dyskretny i taktowny, dlatego wizyta w Jego gabinecie nigdy nie była dla mnie wielkim stresem. zaprowadziłam także moje córki do doktora. Są bardzo mile zaskoczone właśnie taktownością i profesjonalnym podejściem do pacjenta (tak młodego). Porównując z innymi lekarzami, dok. Janowski wypada znakomicie. Ogromna wiedza i szacunek dla pacjentki, bez wymądżania się i głupich uwag. Polecam wszystkim paniom, które mają problem z własnym lekarzem. Bardzo się cieszę,że trafiłam do Niego na początku mojej "kariery" kobiety i matki.

Zapewnia komfort psychiczny i- na ile to możliwe w czasie badania ginekologicznego- fizyczny. Jest bardzo taktowny i delikatny- stara się, aby pacjentka w i tak wstydliwej sytuacji, jaką jest intymne badanie, nie miała żadnych dodatkowych przykrości. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Polecam każdej kobiecie w każdym wieku.

bardzo doświadczony, rzetelny, dokładny lekarz.do tego świetne podejście do pacjentki,zawsze uśmiechniety, zawsze miły.usg podczas wizyty plus badanie w niskiej cenie.nie zbywa klientek, dokładnie bada, porozmawia.

Jak najbardziej POLECAM tego lekarza. Prowadzi moją ciążę i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Bardzo dobrze tłumaczy metodę leczenia schorzenia. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam właśnie tego ginekologa każdej kobiecie.

polecam! jest to bardzo dobry lekarz i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. ważny dla niego jest pacjent a nie wyludzanie pieniędzy za każde kiwnięcie palcem.

Fantastyczny lekarz. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm,wyrozumiałość. Jest specjalistą, który odpowie na każde pytanie i dba o dobro fizyczne i psychiczne pacjentki. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry ginekolog i położnik. Chodzę do niego od kilku lat, prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam!

Kompetentny i bardzo dokładny lekarz, do tego grzeczny i bardzo uprzejmy, nie zbywa pacjentki jeśli ma wątpliwości w jakiejkolwiek sprawie, lecz profesjonalnie służy wiedzą i poradą.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stargard Szczeciński"?

Janusz Gostyński

Praktyka prywatna
al. Dębowa 44
Mickiewicza 4a lok. 3

Artur Ludwicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTIMEX"
Pogodna 3

Aleksandra Szagdaj