prof. dr hab. n. med. Józef Jethon

Chirurg plastyczny

2,9
2,5

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w latach 1991-1993 i 2001-2003, Konsultant Krajowy ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń w latach 1998-2001, Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. T.Orłowskiego w latach 1997-2012.

Autor i współautor kilkuset publikacji i doniesień naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach lekarzy odbywających specj...

Bardzo polecam Profesora robiłam zmniejszenie biustu .cudowny lekarz. Biust wygląda bardzo ładnie kształt idealny nie mogę się napatrzeć .

Witam. Miałam robioną operacje 8 marca przez Profesora. Operacja nosa, coś niesamowitego doktor potrafi zdziałać cuda. Zna się bardzo dobrze, ma doświadczenie i wiedzę w małym palcu. Przede wszystkim jest bardzo miły, kulturalny, a także odpowiedzialny i wyrozumiały. Z całego serca polecam profesora.

Prof.Jethon operowal mnie z powodu rozszczepu wargi i podniebienia.W czasie pobytu w Szpitalu widzialan operowanych w innych osrodkach. Jestem bardzo zadowolona z wyniku leczenia. Uwazam Prof Jethona za najlepszego specjaliste w leczeniu rozszczepow

Byłam u profesora jak miałam 16 lat (teraz mam 20), w dzieciństwie miałam złamany nos z czym wiązała się krzywa przegroda nosowa, profesor powiedział, że nie zrobi mi operacji dopóki nie skończe 18roku życia więc czekałam gdy minęły te 2 lata i zbliżały się dni operacji. Sama operacja trwała 2h pod pełną narkozą wszystko przebiegało według "planu". Obudziłam się oczywiście miałam zamiast oczu śliwki opuchlizna była tak duża że nie widziałam na prawe oko. Oczywiście nie plecam tego typu operacji jest to strasznie duży dyskomfort suchość w ustach bol głowy i wiele innych. Po 2tyg leżeniu w szpitalu mogłam wyjść prof powiedział mi że za 2tyg mam wrócić na zdjęcie gipsu byłam mega zadowolona chociaż wiedziałam że jestem jeszcze opuchnięta. Gorzej było gdy opuchlizna już zeszła... nos z prawej strony jest wypukły a z lewej wklęsły pojawił się garbek z chrząstki na nosie.. Pojechałam do prof wytłumaczył ze tak się czasem dzieje i że pod miejscowym znieczuleniem on mi to usunie. To był horror nigdy więcej nie chce przeżyć skrobania chrząstki, która nadal jest i to większa! Nie polecam tego PROFESORA 2 zabiegi oba nie udane.

uwazam ze slaby wzrok i nie powinien podejmowac sie precyzyjnych operacji plastycznych

Jeżeli chodzi o moje spotkania z profesorem to zawsze był miły, może nie wylewny ale miły. Przed zabiegiem w znieczuleniu miejscowym, kiedy strasznie się tego zabiegu bałam przyszedł do sali i spokojnie ze mną porozmawiał i wytłumaczył jak to wszystko będzie wyglądać a w trakcie zabiegu cały czas miał ze mną kontakt. Miałam dużo operacji i chyba nikomu innemu bym się nie dała pokroić tyle razy.

Na oddziale chirurgii plastycznej w szpitalu na Czerniakowskiej pan profesor zachowuje sie jakby był przynajmniej cesarzem (bardzo zadufany). Ciągle słyszałem że pan profesor to, pan profesor tamto... Oprócz tego pięlęgniarki siały panikę przed każdym obchodem, bo pan profesor już się zbliża i ma mało czasu. Nie wyjaśniono mi na czym będzie polegała operacja i jakiego efektu można się spodziewać. Samą repozycję przegrody oceniam jako nieudaną. Przegroda jest nadal krzywa-przypomina harmonijkę. Takie ukształtowanie przegrody skutkuje powstaniem wielu zakamarków w których gromadzi się zasychająca wydzielina z nosa i po nocy przeważnie lewa dziurka w nosie jest zupełnie niedrożna. Podczas operacji uszkodzona została śluzówka nosa przez co mam ciągle sucho w nosie. Poza tym czekałem na operację 8 miesięcy z powodu rzekomej długiej kolejki, a cały pobyt w szpitalu (7 dni!) leżałem całkiem sam na czteroosobowej sali. Nie polecam tego lekarza.

bardzo nie miły... stresuje pacjeta ale nie chodazi tu o operacje ale o ton jakim mowi i słowami jakimy sie wypowiada do czlowieka moze i jest dobrym specjalista ale jest bardzo nie mily mnie nie operowal ale przyjmowal mnie do szpitala

Nie mam zaufania do lekarza który w przeszłości miał niezbyt dobre poglady i umiejętności

Popieram opinie o pracy w kilku klinikach prywatnych, trzeba to oddzielić i to bardzo szybko. Jest postrachem młodych lekarzy, trudno wydostać się spod jego skrzydeł !!!!!!!!!!!!!! Powinien udać się na emeryturę - dziękujemy!! Szkoda, że jest kierownikiem oddziału kilku specjalności: np. plastyka piersi, ręki, rozszczepienie podniebienia